אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל הרשות השנייה שי באב"ד התפטר; מצטרף למפלגתו של משה כחלון

מנכ"ל הרשות השנייה שי באב"ד התפטר; מצטרף למפלגתו של משה כחלון

כשר התקשורת, משה כחלון הוא שמינה את באב"ד לתפקיד ברשות השנייה אותו מילא במשך שנה וחצי בלבד. באב"ד יסייע במטה המפלגה החדשה, אף שלא מובטח לו עדיין מקום ברשימה

14.12.2014, 16:30 | אופיר דור

מנכ"ל הרשות השנייה, שי באב"ד, הודיע על סיום תפקידו ליו"ר מועצת הרשות השנייה אוה מדז'יבוז'. באב"ד מכהן בתפקיד מאז יוני 2013. באב"ד מצטרף למפלגתו של משה כחלון ויסייע במטה, אף שלא מובטח לו עדיין מקום ברשימה. כחלון, שמינה אותו לתפקיד ברשות השנייה כשהיה שר התקשורת ועוד לפני הבחירות הקודמות. המינו שלו נכנס לתוקף רק לאחר אישור השר שהחליף את כחלון - גלעד ארדן.

קראו עוד בכלכליסט

באב"ד מסר כי "אני מסכם תקופה מרתקת ומשמעותית ברשות השנייה. אני שמח שהייתה לי הזכות להותיר חותם ולהוביל שורה של שינויים משמעותיים ברגולציה ובשוק הטלוויזיה המסחרית. מהלכים נוספים אשר קידמתי ולא יצאו לפועל כתוצאה מהשינויים הפוליטיים, יהוו את המתווה עם משרתי ציבור מקצועיים הפועלים בחרדת קודש בשל חשיבות הענף. אני בטוח שהצוות המקצועי של הרשות, יחד עם המועצה החדשה ברשות מדז'יבוז יובילו את הענף הן לוודאות ויציבות והן לצמיחה'."

באב"ד קידם במהלך כהונתו את התוכנית להעברת זכייניות ערוץ 2, קשת ורשת, לשידור בערוצים נפרדים ביחד עם שר התקשורת היוצא גלעד ארדן. מהלך זה נעצר על ידי ראש הממשלה בנימין נתניהו.

שר התקשורת לשעבר, משה כחלון, צילום: עמית שעל שר התקשורת לשעבר, משה כחלון | צילום: עמית שעל שר התקשורת לשעבר, משה כחלון, צילום: עמית שעל

מהרשות השנייה נמסר: "בתקופתו כמנכ"ל, קידמה הרשות שורה של מהלכים הן להסדרת שוק הטלוויזיה המסחרית בישראל והן בהסדרת הרגולציה עצמה. לרבות הכשרת הקרקע למעבר לשוק של רישיונות והסרת החסם הרגולטורי של מחויבויות התוכן, קידום פריסת תשתיות מלאה של מערך עידן פלוס והרחבת היצע הערוצים, וכן המלצות ליישום בתחום התוכן השיווקי וניסיון לקידום מתווה תוכן מאוזן ומגוון לרווחת הציבור.

כמו כן, בתקופת באב"ד פעלה הרשות למיקוד הרגולציה והפחתת הכללים וכן הושלם תהליך ארגוני מקיף ברשות השנייה, לרבות מבנה ארגוני חדש, הקמת מחלקת מחקר, צמצום תקנים בכירים ומהלך התייעלות שכתוצאה ממנו צומצמו עלויות הרשות ב-25%".

מדז'יבוז' מסרה כי "על אף הזמן הקצר שיצא לנו לעבוד זה לצד זה, זכיתי לשותף אמיתי לדרך באחת התקופות הסוערות ובעלת המשמעויות מרחיקות הלכת ביותר לשוק הטלוויזיה המסחרית בישראל. בתקופתו כמנכ"ל הרשות השנייה, שי תרם תרומה משמעותית לשוק הטלוויזיה המסחרית בישראל ואף הניח יסודות איתנים להמשך הסדרת השוק ופיתוח הרגולציה."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות