אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חפציו של זיסר פונו מהווילה בפ"ת: "אני לא גר במלונה. עברתי לבית אחר" צילום: ענר גרין

חפציו של זיסר פונו מהווילה בפ"ת: "אני לא גר במלונה. עברתי לבית אחר"

משאיות ומובילים הגיעו היום אל הווילה של מוטי זיסר בפ"ת ופינו את החפצים. זיסר ל"לילה כלכלי": "המונח 'תספורות' שמשתמשים בו הרבה לא שייך למה שקרה אצלנו"

14.12.2014, 23:39 | מערכת כלכליסט

משאיות ומובילים הגיעו היום (א') אל הווילה המפוארת של מוטי זיסר בפתח תקוה ופינו את החפצים של בעל השליטה לשעבר באלביט הדמיה.  

קראו עוד בכלכליסט

בשיחה עם מגזין "לילה כלכלי" של ערוץ 10 התייחס זיסר לעזיבת הבית ולחובותיו לבנקים. "אני לא גר במלונה ברחוב, כבר עברתי לבית אחר. בניתי 40 קניונים. אתה חושב שאני מתרגש מזה שאני הולך מבית או הולך אל בית?". לדבריו, הוא לא חש צער גדול מדי על עזיבת הווילה, שממוקמת על שטח של 8 דונם.

מוטי זיסר. "אני איש פרטי", צילום: אוראל כהן מוטי זיסר. "אני איש פרטי" | צילום: אוראל כהן מוטי זיסר. "אני איש פרטי", צילום: אוראל כהן

זיסר רמז עוד כי הדבר אינו סופי. "מי אמר שאני עוזב את הבית? אנחנו לא נענים למה שהבנק רוצה, אלא למה שבית המשפט רוצה. הבית צריך להימכר".

בהתייחסו לתספורת שקיבל מהבנקים ולביקורת הציבורית אמר זיסר: "אני איש פרטי, ומה שאני עושה זה לא עניינכם. המונח 'תספורות' שאתם משתמשים בו הרבה לא שייך למה שקרה אצלנו". עוד אמר זיסר כי מדובר בבנק ה"שייך לגברת אחת, למשפחה פרטית והיא עושה עסקים. אם לציבור יש עם זה בעיה, שיילך לבנק וישאל אותו שאלות".

חובו של זיסר לבנק פועלים נאמד על 942 מיליון שקלים ולבנק לאומי על 16 מיליון שקלים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות