אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שאזאם רוצה להפוך לפייסבוק של חובבי המוזיקה

שאזאם רוצה להפוך לפייסבוק של חובבי המוזיקה

אפליקציית המוזיקה הפופולרית בדרך להיות רשת חברתית, עם פיד, המלצות תוכן ושיתוף פעולה עם ספוטיפיי ו-Rdio. היא גם תדע איזה לאיזה שיר תרצו להאזין בכל רגע, עם מערכת המלצות המזכירה את זו של טינדר

15.12.2014, 16:26 | רפאל קאהאן

אפליקציית זיהוי השירים שאזאם כבר הספיקה להפוך לפריט חובה עבור חובבי מוזיקה רבים. כעת היא מנסה להמציא את עצמה מחדש כרשת חברתית לחובבי מוזיקה. לטובת העניין היא חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם שניים משירותי הסטרימינג המובילים, ספוטיפיי ו-Rdio.

קראו עוד בכלכליסט

החידוש העיקרי במודל העסקי של שאזאם הוא דף הבית. אם עד כה המשתמשים היו נוחתים ישר לחיק כפתור זיהוי המוזיקה, מעכשיו הם יגיעו לפיד עדכונים - בדיוק כמו פייסבוק או בטוויטר. שאזאם תציג בפיד עדכונים על אמנים אהובים, שיתופים של חברים והצעות לגילוי אמנים חדשים על סמך היסטוריית ההאזנות ובקשות הזיהוי שלכם. וכמוב, הכול משודך לחשבון הפייסבוק והגוגל+ של המשתמשים. 

שאזאם מנסה להמציא את עצמה מחדש שאזאם מנסה להמציא את עצמה מחדש שאזאם מנסה להמציא את עצמה מחדש

כלי חדש ומסקרן מאפשר לכם גם להקשיב בקצרה לשיר שסומן כאהוב על ידי אחד מאנשי הקשר שלכם, בדומה לאפשרות הקיימת כבר בספוטיפיי ו-Rdio. גם כאן, מנויים משלמים יכולים להקשיב לשיר המלא, בעוד שמשתמשים לא רשומים ומשלמים יוכלו להקשיב לשלושים השניות הראשונות.

השינויים ששאזאם מקדמת יאפשרו לה להפוך גם לשירות שיכול לספק תובנות עסקיות לחברות המוזיקה. היא תשלוט למעשה על אחד מהצינורות החשובים ביותר עבור המפרסמים - הבנת הטעם של המאזינים. ככזו, היא יכולה בקלות לצבור הרבה מאוד כוח בעולם התוכן המוזיקלי. עם זאת, עדיין מוקדם לומר עד כמה השירות החדש יהפוך לפופולארי בקרב המשתמשים. נכון לרגע זה, השירות נראה כמו תערובת לא-בריאהשל תוכן שיווקי וניסיון לספק ערך מוסף אמיתי עבור המאזינים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות