אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרננסקו יורד מהאלפים

PLAY

פרננסקו יורד מהאלפים

שורה של אמנים מפורסמים מתהפכים בקברם, איך נראה החבר הכי טוב שלכם בעירום, מה החבר הכי טוב של כל אישה מודרנית, למה חתולים גונבים את כל החגים הכי טובים וכלבים מזמזמים

16.12.2014, 19:18 | נמרוד צוק

1. התקופה הזהב השטותית

כריס ופרנססקו הם שני חברים שעובדים בחברת SquarSpace בניו יורק. כנראה שהם לא עובדים שם קשה מדי, כי הם אוהבים לבזבז את הזמן של המעסיק שלהם על פרויקטים שאינם קשורים לעבודה. למשל הטאמבלר Fools Do Art, במסגרתו הם משחזרים יצירות אמנות נודעות באמצעות אביזרים שמצויים במשרד ואפליקציות עריכת תמונות שמותקנות על הסמארטפונים שלהם.

פרנססקו יורד מהאלפים פרנססקו יורד מהאלפים פרנססקו יורד מהאלפים

2. מקלחת משותפת

הקונספט מאחורי סרטון "20 זרים מתנשקים" מסרב להרפות מאיתנו, והנה הטייק-אוף האחרון והמוצלח למדי עליו: כמה זוגות של חברים גברים סטרייטים רואים אחד את השני בעירום לראשונה לאחר שנים של היכרות בלבוש מלא. התוצאה משעשעת.

3. נשים צוחקות עם טאבלטים

סרטון הפרסומת לטאבלט החדש של אמזון, בשילוב הטאמבלר הותיק והאהוב "נשים צוחקות לבד עם סלטים", נתן את ההשראה לסדרת צילומים גאונית, שלקוחה כולה ממאגרי תמונות סטוק.

4. החתול שגנב את חג המולד

"איך ייתכן שאף אחד לא צילם אף פעם גרסה של הגרינץ' שגנב את כריסמס אבל עם חתול?", חשבו לעצמם אנשי ערוץ היוטיוב טולבוקס. אז הם צילמו אחד. והוא כאן. למטה.

5. הבט עלי, אני דבורה

 

מה שנפלא באינטרנט זה שיכול להיות בה אתר שלם המוקדש כולו לתמונות של כלבים מחופשים לדבורים ואף אחד לא יחשוב שזה מוזר. גאוני, כן. מוזר, לא.

מרחרח כדבורה, עוקץ כפודל מרחרח כדבורה, עוקץ כפודל מרחרח כדבורה, עוקץ כפודל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות