אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברונפמן ופישר מוכרים לנטו את פעילות פאלאס בישראל צילום שולם פישר: אבי ולדמן צילום מתיו ברונפמן: בלומברג

ברונפמן ופישר מוכרים לנטו את פעילות פאלאס בישראל

חברת המזון נטו שבשליטת דודי עזרא תשלם עבור הפעילות 80 מיליון שקל, וסכום נוסף עבור המלאי. ברונפמן ופישר מחזיקים ב-19% ממניות שופרסל

17.12.2014, 10:59 | נורית קדוש

נטומתרחבת - חברת המזון החמישית בגודלה בישראל רוכשת את פעילות חברת פאלאסבישראל תמורת 80 מיליון שקל, וסכום נוסף עבור המלאי שטרם חושב. פאלאס עוסקת בייצור ושיווק מוצרי נון פוד, ובהם כלים חד פעמיים ונרות. 

קראו עוד בכלכליסט

פאלאס היא חברת בת של ישראלום (84.75%), שבשליטת מתיו ברונפמן ושולם פישר. ברנופמן ופישר מחזיקים ב-19% מניות שופרסל. בעל השליטה בנטו הוא דודי עזרא, המחזיק ב-53% מהחברה.

פאלאס, הנסחרת לפי שווי של 39 מליון שקל, הודיעה הבוקר על העסקה לבורסה, בדיווח משותף עם נטו. פעילות פאלאס בישראל כוללת 3 אתרי ייצור בבאר שבע ובחפץ חיים המשמשים לייצור נרות, מגבונים, מוצרי אלומיניום וכלים חד פעמיים.

מהדיוווח עולה, כי מחזור המכירות של פאלאס בישראל הסתכם ברבעון החולף בכ-230 מליון שקל. מדוחות פאלאס לרבעון השלישי עולה כי סך הכול מכירותיה הסתכמו ב-293 מליון שקל, כך שעיקר פעילותה מתקיימת בישראל. הפעילות של פאלאס הניבה רווחיות גולמת בשיעור 12.5% ורווחיות תפעלית של 2.6%, אולם החברה חתמה את הרבעון החולף בהפסד נקי בגובה 1.5 מליון שקל, בין היתר בשל הוצאות מימון בגובה 12.2 מליון שקל.

דודי עזרא בעל השליטה בנטו, צילום: נועם מושקוביץ דודי עזרא בעל השליטה בנטו | צילום: נועם מושקוביץ' דודי עזרא בעל השליטה בנטו, צילום: נועם מושקוביץ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות