אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חשד למין עם נערים: מנהל הפועל פ"ת שוב נעצר צילום: ראובן שוורץ

חשד למין עם נערים: מנהל הפועל פ"ת שוב נעצר

המשטרה טוענת שחשפה רשת ניצול קטינים, שבמסגרתה התקיים קשר בין החשודים. חקירת עופר צברי, שנעצר בחודש שעבר בחשד לדריסת שוטרת, הובילה לעוד 3 גברים שקיימו יחסי מין עם 15 נערים, ביניהם כדורגלנים צעירים

17.12.2014, 12:31 | ynet

בתקום חקירה סמויה עצרה אתמול (ג') משטרת מרחב איילון ארבעה גברים החשודים שקיימו יחסי מין עם קטינים. אחד מהם הוא מנהל קבוצת הפועל פתח תקווה בכדורגל, עופר צברי, שנעצר גם לפני כמה שבועות בחשד לדריסת שוטרת אחרי ששהה עם צעיר במכוניתו. חלק מהקורבנות שלו, טוענת המשטרה, הם שחקני כדורגל בני 15 ו-16 שאיתם יצר קשר בשיטתיות. בית משפט השלום בתל אביב האריך הבוקר את מעצרו בשישה ימים.

 

לטענת המשטרה, החוקרים בדקו את מכשירי הטלפון של החשודים, ובהם נמצאו התכתבויות שהצביעו על קשרים אסורים עם לפחות 15 קטינים. הם הובאו למרחב איילון ושם נחקרו במשך שעות בחשד למעשי סדום ומעשים מגונים תמורת תשלום. המשטרה סבורה שיש קשר בין החשודים, והבוקר היא מבקשת להאריך גם את מעצרם של שאר המעורבים.

 

אילוסטרציה, צילום: shutterstock אילוסטרציה | צילום: shutterstock אילוסטרציה, צילום: shutterstock

לגבי צברי, המשטרה חושדת שקיים יחסי מין עם קטינים במקום עבודתו בבית החולים השרון בפתח תקווה.

נציג המשטרה הסביר בדיון שמשטרת בת ים המשיכה את החקירה מאז מעצרו הראשוני של צברי ב-27 בנובמבר, ומאז עלו חשדות נוספים שמהותם ביצוע עבירות מין בקטינים במהלך חצי השנה האחרונה. הוא הוסיף כי כבר באותו יום במכונית בוצע אקט מיני תמורת 100 שקל ששילם צברי: "ככל שאנחנו גובים עדויות מאנשים עולה דרך ההתנהלות שלו ואיך הוא רוכש את אמונם. הוא מגיע לקטינים מסוימים, לאלה שזקוקים לתשומת לב. יש לנו עדויות שהוא יודע בדיוק מה הוא עושה".

ראש מדור חקירות במרחב איילון, רונן שימרי, אמר בדיון: "מדובר באדם שניצל ילדים תמימים שייתכן שהיו במצוקה וחיפשו את קרבתו. כמנהל הקבוצה ביצע בהם עבירות פליליות חמורות, בניגוד לרצונם, בחדר קטן וחשוך".

סנגורו של צברי, עו"ד משה יוחאי: "לא נעשתה עבירת מין בשחקן הפועל פתח תקווה. המשטרה מפענחת כל הנחת יד והודעה של מרשי כמשהו מיני. אני מעריך שהאמת תצא לאור. משטרת בת ים לקחה את צברי כפרוייקט מתוך התעמרות בו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות