אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דני דנקנר חש ברע - ואושפז בבית החולים זיו צילום: עידו ארז, ynet

דני דנקנר חש ברע - ואושפז בבית החולים זיו

יו"ר בנק הפועלים לשעבר, שמרצה עונש מאסר בכלא חרמון שבצפון, חש ברע ופונה לבית החולים, שם הוחלט על ביצוע בדיקות מקיפות; "הוא נמצא בלחץ נפשי כבד"

20.12.2014, 16:47 | זוהר שחר לוי

יו"ר בנק הפועלים לשעבר, דני דנקנר, פונה היום מכלא חרמון לבית החולים זיו בצפת לאחר שחש ברע ואושפז להמשך טיפול. מקורביו סיפרו ל"כלכליסט": "הוא נמצא בלחץ נפשי כבד".

דנקנר החל לרצות עונש מאסר של 8 חודשים בכלא חרמון ב-2 בנובמבר לאחר שהורשע בפרשת הבנק הטורקי מסגרת הסדר טיעון בעבירות של מרמה והפרת אמונים, פגיעה בניהול תקין של תאגיד וקבלת דבר בתחבולה.

דנקנר מגיע לכלא חרמון, בנובמבר, צילום: גיל נחושתן דנקנר מגיע לכלא חרמון, בנובמבר | צילום: גיל נחושתן דנקנר מגיע לכלא חרמון, בנובמבר, צילום: גיל נחושתן

היום אחר הצהריים הודיע שב"ס כי דנקנר פונה על ידי מד"א לבדיקות במרכז הרפואי זיו מאחר וחש ברע. לאחר שעבר בדיקות מקיפות הוחלט כי הממצאים מצדיקים להשאירו באשפוז במחלקה הנוירולוגית, שם יעבור בדיקות נוספות. דנקנר ככל הנראה עבר אירוע מוחי קל אך הוא נמצא בהכרה ומצבו טוב ואישתו שוהה לצידו.

בקרבתו של דנקנר סיפרו היום ל"כלכליסט" כי יתכן מאוד שהמקור לבעיות במצבו הבריאות הוא לחץ רב שמוטל עליו. זאת, מאחר שבשבועות האחרונים הוא מנהל מאבק משפטי על הרשעתו בפרשת הולילנד בבית המשפט העליון.

דנקנר ביקש לא אחת כי בית המשפט יפטור אותו מהתייצבות לדיונים בערעור. סנגוריו, עוה"ד יעקב ויינרוט, עמית חדד, נבות תל-צור וטל שפירא טענו כי מאחר שהערעור קבוע לכמה דיונים שכל אחד מהם צפוי להימשך שעות - העברתו בין בית המשפט למתקני הכליאה בתדירות שכזו תקשה עליו. בית המשפט סירב לבקשתו. בקרבתו של דנקנר טוענים כי ייתכן והדבר השפיע על מצבו הנפשי והבריאותי.

בקרבתו של דנקנר בודקים אם ייתכן שהיה בטיפול בו משום רשלנות רפואית. בשל כך, צפויים בשב"ס לבחון את דחיית חזרתו לבית הסוהר, כדי לבדוק את הטענות. מסביבתו של דנקנר עולה התהייה מדוע הובא לטיפול בבית החולים צפת אף שהרופאים המטפלים בו בשגרה נמצאים בבית חולים אחר.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות