אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תמיד אופטימיים: הפועל קטמון ומשפחתו של דודו גבע ישתפו פעולה

תמיד אופטימיים: הפועל קטמון ומשפחתו של דודו גבע ישתפו פעולה

קבוצת האוהדים מליגה א' ומשפחתו של המאייר המנוח ישתפו פעולה וימכרו סט מוצרי מרצ'נדייז עם הברווז המפורסם של האמן המיתולוגי

23.12.2014, 12:21 | שירות כלכליסט

הפועל קטמון ירושלים, קבוצת האוהדים מליגה א', ומשפחתו של דודו גבע ז"ל, ישתפו פעולה וימכרו סט מוצרי מרצ'נדייז עם הברווז המפורסם של האמן המיתולוגי.  

קראו עוד בכלכליסט

מרצ מרצ'נדייז עם הברווז של דודו גבע. מיתולוגי מרצ

גבע, שגדל בירושלים והיה אוהד הפועל ירושלים, היה מזוהה עם הקבוצה. הוא שילב את הקבוצה בסדרת איורים שלו ("אהלן וסהלן") ותרם קטעים ל"אבל בהסתדרות", הפנזין של אוהדי הפועל ירושלים שערכו יונתן כהן ואסף כהן.

החיבור המחודש של גבע, שבמרץ השנה ימלאו 10 שנים למותו, התחיל ביוזמה של "רדיו קטמון", שאוהדי הקבוצה מפעילים והמשיך ברעיון של מנהלי הקבוצה להכין "פאצ'" של הברווז המפורסם של גבע למדים הרשמיים של הקבוצה. הברווז לא יופיע עדיין על המדים (למרות שזו אפשרות ממשית) אבל הפועל קטמון הכינה סדרת מוצרים לאוהדים עם הברווז והכיתוב "תמיד אופטימי" המזוהה עם הברווז.

במשפחת גבע אישרו את הצעדים כל עו זה לא נעשה למטרת רווח ומסייע להחזיק ולתחזק את המועדון שבבעלות אוהדיו. במועדון הכינו צעיפים ודגלים עם הסיסמה והברווז והתקווה שבסופו של דבר הברווז יופיע כפיצ'ר רשמי על מדי הקבוצה.  

במקביל דואג המועדון לשמור על מקומו כאחד מהחברתיים ביותר בכדורגל הישראלי - בטח בכל הנוגע לפעילויות חברתיות וקהילתיות בירושלים. "הדגש אצלנו" מספרים במועדון "הוא על פעילויות קבועות ומתמשכות במשך כל השנה בתוך הקהילה, על מנת ליצור השפעה ושינוי של ממש".

לאחר שהעניק חסות לנבחרת הספיישל אולימפיקס של ישראל, ביום רביעי הקרוב ייערך במגרש האימונים של המועדון, הנמצא בלב שכונת הקטמונים, הטורניר החודשי של "ליגת השכונות", מפעל אותו הקים ומנהל המועדון באופן מלא, בו משתתפים מאות ילדים וילדות מרחבי העיר, ערבים ויהודים, דתיים וחילוניים, בנות ובנים - הזוכים לקבל אימוני כדורגל וסיוע בלימודים פעמיים בשבוע, ונפגשים פעם בחודש לטורניר. את האירוע יכבדו הפעם בנוכחותם ראש העיר ניר ברקת ונשיא הקרן לידידות, הרב יחיאל אקשטיין, וזאת כהוקרה למועדון על פעילותו הרבה בעיר.

 

מלבד "ליגת השכונות", המאגדת בתוכה כאמור מאות ילדים, מפעיל המועדון 2 קבוצות כדורגל בכפר הנוער קריית יערים, קבוצת כדורגל עבור עמותת שק"ל, מקפיד על שיתוף פעולה עם בית הספר הדו-לשוני שעלה לאחרונה לכותרות ומפעיל מחלקה יחידה בירושלים של כדורגל בנות, בה פעילות 3 קבוצות במסגרת הליגות השונות של ההתאחדות (וזאת בנוסף לארבע קבוצות מחלקת הנוער של הבנים).

"בעיר קשה כמו ירושלים, פעילות ספורטיבית-קהילתית-חינוכית שלנו מהווה נקודת אור נדירה וסמל לשפיות ואולי לעתיד טוב יותר", נמסר מהמועדון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות