אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גיא ברנשטיין, מג'יק: "הממשלה צריכה למצוא את הדרכים לסייע למגזר העסקי"

גיא ברנשטיין, מג'יק: "הממשלה צריכה למצוא את הדרכים לסייע למגזר העסקי"

"ניהול טוב מתמצה ביכולת הנעת עובדים ובעבודה קשה ומתודית לצורך השגה של מטרות הארגון, במקביל ליכולת קבלת החלטות, גם אם הן קשות"

24.12.2014, 08:41 | כלכליסט
איך היתה 2014 עבורכם?

"למרות המצב הכלכלי המאתגר בעולם אנחנו מצליחים להרחיב את סל המוצרים שלנו ולהמשיך לצמוח בפעילות ובהכנסות הקבוצה. בנוסף, בתחילת 2014 השלמנו גיוס הון משני בשוק האמריקאי, של כ־55 מליון דולר, מהלך שיכול לאפשר למג'יק לעשות את קפיצת המדרגה הבאה בחייה, בדיוק כמו שסאפיינס, גם היא מקבוצת פורמולה, עשתה בשלהי 2013 כשגייסה כ־38 מיליון דולר".

כיצד תיראה 2015 להערכתך?

"2015 צפויה להיות שנה מאתגרת. הקבוצה מתכננת להמשיך להתרחב בשוק הבינלאומי, ולהתרחב סביב שירותי הענן, הביג דאטה, אבטחת המידע והסייבר, המובייל והארגון הדיגיטלי. בהסתכלות קדימה אנו ממשיכים לדאוג לצמיחה אורגנית וכן לצמיחה באמצעות רכישות".

מה לדעתך הדבר הראשון שהממשלה הבאה צריכה לעשות?

"אני מאמין בשוק חופשי. הממשלה צריכה למצוא את הדרכים לסייע למגזר העסקי כדי לייצר משרות וכלכלה חזקה, ומנגד לדאוג למסגרת מקיפה של חינוך טכנולוגי".

גיא ברנשטיין. "2015 צפויה להיות שנה מאתגרת", צילום: בועז אופנהיים גיא ברנשטיין. "2015 צפויה להיות שנה מאתגרת" | צילום: בועז אופנהיים גיא ברנשטיין. "2015 צפויה להיות שנה מאתגרת", צילום: בועז אופנהיים

איזה מחיר שילמת על ההצלחה שלך? אתה שלם איתו?

"אני שלם עם כל החלטה. ובאופן כללי, אני חושב שאנשי עסקים צריכים כל הזמן להסתכל קדימה ולממש מטרות".

מהו לדעתך ניהול טוב?

"ניהול טוב מתמצה ביכולת הנעת עובדים ובעבודה קשה ומתודית לצורך השגה של מטרות הארגון, במקביל ליכולת קבלת החלטות, גם אם הן קשות. חשוב מאוד לדעת לעורר מוטיבציה במנהלים ובעובדים ולהציב מטרות ורף ביצוע גבוה. מוטו מרכזי בניהול שלי הוא האינטואיציה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות