אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראש עיריית רחובות נחקר בחשד להפרת אמונים צילום: יריב כץ

ראש עיריית רחובות נחקר בחשד להפרת אמונים

רחמים מלול נחקר באזהרה במסגרת פרשת עו"ד רועי בר החשוד בקבלת טובות הנאה מקבלנים בתמורה לקידום פרויקטים נדל"ניים ברחובות ובראשון לציון. מלול נחקר כי ידע שיש ניגוד עניינים בהעסקתו של בר כיועץ חיצוני לעירייה וחשוד בעבירות של שיבוש חקירה ושל מרמה והפרת אמונים

23.12.2014, 21:19 | זוהר שחר לוי
ראש עיריית רחובות רחמים מלול נחקר היום (ג') באזהרה בלהב 433 במסגרת פרשת עו"ד רועי בר החשוד בקבלת טובות הנאה מקבלנים בתמורה לקידום פרויקטים נדל"ניים ברחובות ובראשון לציון.

קראו עוד בכלכליסט

מלול חשוד כי ידע שיש ניגוד עניינים בהעסקתו של בר כיועץ חיצוני לעירייה ובעבירות של שיבוש חקירה ושל מרמה והפרת אמונים.

רחמים מלול ראש עיריית רחובות, צילום: יריב כץ רחמים מלול ראש עיריית רחובות | צילום: יריב כץ רחמים מלול ראש עיריית רחובות, צילום: יריב כץ

מלול חשוד בעבירות של שיבוש חקירה בכך שפעל לקבל מידע בנוגע לחקירה מגורמים שנחקרו וגם בעבירה של מרמה והפרת אמונים. בתום חקירתו הוא שוחרר לביתו. תיק החקירה מלווה על ידי המחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה.

מדובר בפרשה שנחשפה בחודש בפברואר האחרון עם מעצרו של עו"ד בר, ששימש כיועץ משפטי חיצוני לעיריות ראשל"צ ורחובות. ביחד איתו נעצרו גם בר נחשד כי קיבל טובות הנאה מקבלנים כששימש כיועץ משפטי בתמורה לקידום מיזמי נדל"ן. לצידו של בר נעצרו קבלנים בכירים, בהם מנור גינדי ושותפו אורי לוי, בעלי יצחקי השקות רון יצחקי ובעלי מגדלי מירב מישאל יצחקי.

לפני מספר חודשים עם מעצרו של עו"ד רונאל פישר בחשד לתיווך בשוחד עלה שוב שמו של עו"ד בר. לפי עדותו של בר במח"ש הוא קיבל הצעה מעו"ד פישר לסגור את התיק שלו בפרשת הקבלנים תמורת 2 מיליון דולר. יש לציין שגם אחר החוקרים הבכירים בפרשת בר, שזכתה גם לכינוי "פרשת הקבלנים", נחשד בקבלת טובות הנאה מפישר, לכאורה.

עו"ד רחל תורן, המייצגת את מלול, מסרה: "במסגרת חקירה המתנהלת נגד עו"ד רועי בר בחשד לשורת עבירות, וככל הנראה על רקע הניסיון של בר להסיט את תשומת הלב הציבורית ממנו והלאה, שורבב ראש העיר לעניין. ראש העיר שיתף פעולה עם המשטרה והבהיר כי לא ידע על מעלליו של בר או על ניגוד עניינים כלשהו בו היה נתון ומשנודע לו הדבר פוטר בר לאלתר. כולי תקווה כי בכך תם הבירור".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות