אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המדע שמאחורי חג המולד

PLAY

המדע שמאחורי חג המולד

הסברים מדעיים לסנטה קלאוס ואיילי הצפון המעופפים שלו, שחזור הטריילר לסרט הבא בסדרת "מלחמת הכוכבים" בעזרת המשחק GTA, איזה חתול הרס את חג המולד ומי הצליח לטוס באמצעות בלונים

25.12.2014, 20:07 | נמרוד צוק

<<<לפליי הקודם - קנטאקי פרייד אייפון 6

1. המזחלת של שרודינגר

האם סנטה קלאוס יכול להתקיים ולחלק מתנות לכל ילדי העולם במהלך יממה אחת על פי חוקי הפיזיקה המוכרים? הסרטון הבא מפרט את כל הבעיות העומדות בדרכו של סנט ניקולס החביב ובסוף מצליח להציע פתרון לא צפוי.

2. GTA: הכוח מתעורר

ל-GTA 5 יש שימושים טובים יותר מחיסול גנגסטרים ודריסת זקנות וירטואליות באמצעות מגוון כלי רכב. למשל, להשתמש בקטעים מתוך המשחק ליצירת הטריילר של הסרט החדש בסדרת מלחמת הכוכבים.

3. כדי להרוס את הכריסמס אתה צריך עץ אשוח וחתול

הטרנד הלוהט ביוטיוב של הכריסמס הנוכחי הוא האשמת חתולים בהחרבת החג. כפי שעושה למשל הסרטון הבא, שהלביש את חתול הבית בתלבושת ביין שהתחפש לסנטה ועושה הכל כדי להפוך את החגיגה לסיוט, על רקע גרסה קריפית במיוחד של "Silent Night".

4. מעשה בחמישים בלונים

האיש המדהים הבא הצליח ליצור את גרסת העולם האמיתי לסצנת הבלונים הצבעוניים מהסרט UP, ואף נפרד מהם בצניחה חופשית - כשמסיבה כלשהי הוא אוחז ביד רובה ציד תוך כדי צניחה.

5. חג שמח!

ונסיים בברכה מחממת הלב והטיפוסית שפרסם ג'ון מקאפי - האיש, האנטי-וירוס הידוע לשמצה, הסמים, הרובים והאגדה - לרגל החגים הנוצריים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות