אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשביר מוכרת מחצית ממועדון מחזיקי כרטיס האשראי ליינות ביתן תמורת 12 מיליון שקל צילום: אלכס קולומויסקי

המשביר מוכרת מחצית ממועדון מחזיקי כרטיס האשראי ליינות ביתן תמורת 12 מיליון שקל

יינות ביתן רכשה מחצית מחברת הבת "פיננסים 365". בכך תצרף אל חברי המועדון של הרשת 130 אלף לקוחות, שיקבלו הנחה גם ברכישת מזון

28.12.2014, 09:00 | נורית קדוש

חודשיים אחרי שהפסיקה להחזיק ברשת המזון קוסט, מוכרת המשביר החזקות מחצית מחברת הבת "פיננסים 365", המנהלת את מועדון לקוחות כרטיסי האשראי של המשביר, ליינות ביתן בתמורה ל-12 מליון שקל.

העסקה תרחיב את היקף חברי מועדון הלקוחות של ביתן ותצרף אליהם באחת 130 אלף בתי אב. מנגד, תאפשר העסקה למשביר להמשיך להעניק ללקוחותיה הטבה ברכישת מזון, כפי שהיה כל עוד החזיקה ברשת המזון קוסט.

יינות ביתן, צילום: עמית שעל יינות ביתן | צילום: עמית שעל יינות ביתן, צילום: עמית שעל

מועדון 365 פיננסים הינה חברה בת של המשביר 365 החזקות, הפועלת בשיתוף פעולה מול חברת כאל בהנפקת כרטיס אשראי חוץ בנקאי, Cal 365, לחברי מועדון קבוצת המשביר ומפעילה תוכנית נאמנות המעניקה הטבות לחברי מועדון גם ברשתות ניו פארם, סונול, צומת ספרים, סטודיו סי ועוד.

לדברי נחום ביתן, מנכ"ל ובעלים יינות ביתן: "במסגרת תפיסת הרשת, בה כל המשפחה מרוויחה, חשבנו כיצד נוכל להעניק יותר ללקוחותינו ומצאנו את השותפים הנכונים למימוש החזון שלנו. כרשת השלישית בגודלה בישראל, חשוב לנו להעניק את הטוב ביותר ללקוחות הרשת הנאמנים וגם לפנות לקהלים חדשים שיוכלו ליהנות מהסל האטרקטיבי והמותאם. לנגד עינינו, עומדים החסכון וההנחות המשמעותיות שנוכל להעניק יחד לצרכנים ולהוות כוח עזר לרכישה חכמה לבתי אב בישראל. העסקה משקפת את אסטרטגיית הצמיחה של הרשת ומתווספת לשורת הטבות שנמשיך להעניק ללקוחותינו".

לדברי אורי שוקר, מנכ"ל מועדון 365 פיננסים: "שיתוף הפעולה בין 365 פיננסים אשר לה למעלה מ-130 אלף מחזיקי כרטיס האשראי Cal365, לבין בעלי יינות ביתן, החולשת על מותג מוביל בתחום רשתות המזון בישראל, יניב שלם הגדול משני חלקיו. עם השלמת העסקה, הלקוחות הקיימים של המועדון ייהנו מהטבות גם ברכישת מוצרי מזון ברשת יינות ביתן, ובמקביל לקוחות יינות ביתן שיצטרפו לחוג מחזיקי הכרטיס, יוכלו ליהנות ממגוון הטבות ומבצעים של הקבוצה". עוד הוסיף שוקר, כי עם הצטרפותה של רשת המזון יינות ביתן לרשתות המועדון, תוכנית הנאמנות של כרטיס האשראי תיהנה מחיזוק להטבת הדגל: צבירה של 3% (החזר כספי) על כל קנייה ברשתות המשתתפות וברשת יינות ביתן, נוסף על כל ההנחות והמבצעים הקיימים".

במהלך החודש הקרוב יפעלו הצדדים לחתימה על הסכם בעלי מניות אשר יתייחס, בין היתר, לאופן ניהולה של מועדון פיננסים לאחר השלמת העסקה והסכם שיתוף פעולה בתחום מועדון האשראי Cal 365, במסגרתו תצטרף רשת המזון יינות ביתן לרשתות המשתתפות ומעניקות הטבות לחברי מועדון Club 365, המחזיקים בכרטיס האשראי Cal 365, ותרחיב את מערך הגיוס של חברי המועדון. העסקה כפופה להתקיימותם של תנאים הכרחיים, הכוללים, בין היתר, את אישור הממונה על ההגבלים העסקיים וקבלת אישור מימון לביצוע הרכישה על ידי הרוכשת מצד שלישי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות