אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טויוטה קורולה מובילה במשומשות צילום: תומר הדר

טויוטה קורולה מובילה במשומשות

לפי נתוני רשת טרייד מוביל, קורולה היא המשומשת הנמכרת ביותר השנה, לפני מאזדה 3

29.12.2014, 08:24 | תומר הדר

המכונית המשומשת הנמכרת ביותר ברשת טרייד מוביל בשנת 2014 היא טויוטה קורולה, כך עולה מנתוני הרשת, המספקת שירותי טרייד אין לכמה יבואניות רכב, בהן יבואנית קיה, יבואנית סוזוקי, יבואנית פיאט ויבואנית טויוטה. במקום השני ברשימה נמצאת מכונית משפחתית נוספת, מאזדה 3, ואילו במקום השלישי נמצאת סוזוקי SX4.

עוד עולה מנתוני טרייד מוביל שמחירי המחירון אינם משקפים בהכרח את המציאות השוררת בשוק. כך, מחיר המכירה הממוצע של מכוניות שנמכרו ברשת היה נמוך ב־6% ממחיר המחירון הרשמי של לוי יצחק.

טויוטה קורולה טויוטה קורולה טויוטה קורולה

בפועל, הרכבים המבוקשים ביותר ברשת היו משפחתיים. כך, 58% מכלל הרכבים המשומשים שנמכרו בטרייד מוביל ב־2014 היו מדגמים משפחתיים. במקום השני נמצאות מכוניות המיני והסופר־מיני המהוות 24% מכלל הרכישות השנה בטרייד מוביל.

רכבי שטח מהווים 10% נוספים, ואילו מכוניות מנהלים מהוות 8%. נתוני טרייד מוביל חושפים גם את מקוריות הרכבים שנמכרו ברשת. כך, ב־2014 72% מהרכבים המשומשים שנמכרו היו בבעלות פרטית, ואילו היתר רכבי ליסינג לשעבר.

עוד עולה מהנתונים כי בקרב רוכשי המשומשות, הגברים עדיין מהווים רוב. כך, מתוך כל רכבי טרייד מוביל שנמכרו השנה, 79% נמכרו לגברים ואילו היתר לנשים. שלא במפתיע, גם טבלת הצבעים של הרכבים השונים תואמת את טעם הקהל בישראל. כך, הצבע הפופולרי ביותר בקרב הרכבים המשומשים שמכרה הרשת הוא לבן. במקום השני נמצאות מכוניות כסופות, אחריהן מכוניות בגון שמפניה ואחריהן מכוניות אפורות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות