אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רוצה לעבוד בארה"ב? התמקד במחשוב ענן צילום: שאטרסטוק

רוצה לעבוד בארה"ב? התמקד במחשוב ענן

לינקדאין פרסמה את רשימת 25 הכישורים המבוקשים ביותר בשוק העבודה האמריקאי. כמעט כולם נוגעים לתעשיית ההייטק ובראשם מחשוב מערכות ענן מבוזרות, תוכנות אינטגרציה וסייבר

29.12.2014, 15:45 | נמרוד צוק
מהם הכישורים הכי מועילים שתוכלו לרכוש כדי למצוא עבודה מכניסה בתעשיית ההייטק בארה"ב? לינקדאין מציעה תשובה, בדמות רשימת 25 הכישורים המקצועיים המבוקשים ביותר על ידי מעסיקים במדינה.

קראו עוד בכלכליסט

בראש הרשימה אפשר למצוא ידע בפיתוח בתחום מחשוב הענן והמערכות המבוזרות. אחריה ברשימה ניצבות יכולות ניתוח סטטיסטי וכריית מידע, פיתוח תוכנות אינטגרציה ו-middleware, אבטחת מערכות מידע ורשתות ופיתוח למובייל.

רוצה לתכנת בארה"ב? התמקד בתחומים המבוקשים רוצה לתכנת בארה"ב? התמקד בתחומים המבוקשים רוצה לתכנת בארה"ב? התמקד בתחומים המבוקשים

עוד אפשר למצוא ברשימה יכולות טכניות כמו הנדסת חשמל, שליטה בשפות תכנות שונות ועיצוב אלגוריתמים, לצד כישורים רכים יותר הקשורים בעבודות טכנולוגיות כמו עיצוב ממשק משתמש, תרגום משפות זרות, ניהול קמפייניים שיווקיים ועיצוב משחקים.

גם מחוץ לארה"ב יש היום דרישה רבה לבעלי מקצוע בתחום ניתוח הנתונים וכריית המידע, כאשר הדרישה לידע במחשוב ענן היתה גבוהה גם בצרפת ובהודו, על פי נתוני לינקדאין. הנתונים מגיעים על רקע התאוששות חזקה של שוק העבודה בארה"ב, לו נוספו בנובמבר 321 אלף משרות חדשות. זהו המספר הגבוה ביותר מזה שלוש שנים, כאשר היקף האבטלה ירד מ-7% לפני שנה ל-5.8%.

הרשימה המלאה

1. מחשוב ענן ומערכות הפצה

2. ניתוח סטטיסטי וכריית מידע

3. מערכות אינטגרציה

4. אבטחת רשתות ומערכות מידע

5. פיתוח למובייל

6. תרגום שפות זרות

7. ניהול מערכות אחסון

8. לינוקס, מק ויוניקס

9. פיתוח ג'אווה

10. פיתוח פרל, פייתון ורובי

11. עיצוב אלגוריתמים

12. שיווק ברשת

13. גרפיקה ואנימציה

14. ניהול מערכות מידע ואחסנת מידע

15. בקרת איכות ובדיקות תוכנה

16. עיצוב ממשקי משתמש

17. ארכיטקטורת אתרים

18. כלכלה

19. ניהול קמפיינים שיווקיים

20. תכנות למערכות הפעלה

21. בינה עסקית

22. וירטואליזציה

23. אלקטרוניקה והנדסת חשמל

24. פיתוח משחקים

25. מערכות SAP ו-ERP למיניהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
אולי תפסיקו כבר עם ההשוואה המגוכחת של ״ישראל מול ארה״ב״ או
״ישראל מול אירופה״. אי אפשר להשוות מדינה ליבשת! דנמרק שונה מאד מגרמניה, וקליפורניה שונה מאד מפלורידה. אולי לא כמו שישראל שונה מאיראן (היי, אם כבר להשוות יבשת שלמה...), אבל עדיין הבדל גדול. ובעצם, מאד קשה להשוות את ת״א לנתניה לקריית גת לג׳לג׳וליה, בדיוק כמו שקשה להשוות בין מנלו פארק, סן פרנסיסקו, סן חוזה ואוקלנד, למרות שכולן בטווח שעה נסיעה.
הייטקיסט , סיליקון ואלי קיפוח  |  30.12.14
לכל התגובות