אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבן של בעל השליטה בברימאג יסתפק בשכר של 6,300 שקל בחודש

הבן של בעל השליטה בברימאג יסתפק בשכר של 6,300 שקל בחודש

יאיר זילברשטיין, בנו של שאול זילברשטיין, החל היום לעבוד בבחברה הבורסאית שבשליטת אביו כ"ממונה מכירות בקטגוריית קפה ומוצרי פרימיום"

01.01.2015, 15:13 | גיל קליאן

יאיר זילברשטיין יתחיל היום לעבוד בברימאג דיגיטל, החברה הבורסאית שבשליטת אביו, שאול זילברשטיין. כך עולה מהודעת החברה לבורסה אמש (ד') בשעה 23:48, 12 דקות בלבד לפני כניסת השנה האזרחית החדשה.

קראו עוד בכלכליסט

זילברשטיין הצעיר יועסק בהיקף של 80% בתור "ממונה מכירות בקטגוריית קפה ומוצרי פרימיום". יאיר זילברשטיין יהיה כפוף לסמנכ"ל הכספים של ברימאג, כאשר החברה מפרטת: "במסגרת תפקידו, יעסוק מר זילברשטיין, בין היתר, בשיווק ומכירה של מכונות קפה ומוצרים נלווים ושל מוצרי פרימיום אחרים וכן בעיסוקים נלווים".

בניגוד לבעלי שליטה אחרים שנוטים לאשר שכר נדיב יחסית לבני משפחתם, יאיר זילברשטיין ייאלץ להסתפק בשכר חודשי ברוטו של 6,300 שקל. החברה מפרטת עוד כי זילברשטיין הצעיר יקבל "דמי נסיעה, דמי חופשה ודמי הבראה כדין ושי לחג".

לשם השוואה, משה ממרוד, שמחזיק בשליטה בחברת מכשירי חשמל שמתחרה בברימאג, תדיראן, מעסיק בחברה גם את בתו מורן ממרוד. ממרוד הבת מועסקת בחברה מאז 2010 כ"מנהלת מותגים ומכירות ארצית של מוצרי עילית". שכרה החודשי של מורן ממרוד עמד מאז תחילת העסקתה על 15 אלף שקל בחודש, כאשר מורן ממרוד היתה גם זכאית לרכב מהחברה ומענק שנתי של עד 6 משכורות. בפברואר 2013 הורחב תפקידה של מורן ממרוד וגם שכרה - שעלה ל-23 אלף שקל בחודש.

שאול זילברשטיין, צילום: אסף לב שאול זילברשטיין | צילום: אסף לב שאול זילברשטיין, צילום: אסף לב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
ל-1 האנליסט...
שכחת שלעולם לא היתה משכורת 15 מפני שהיא באופן ברור היתה מקבלת בונוס שנתי "קבוע" של 6 משעורות שהיה מעמיד את משכורתה החודשית הממוצעת על 22.5 אלף... אך לאחר ששודרג שכרה, הבונוס השנתי ממשיך לחול עליה, רק כעת על משכורת של 23, כלומר בממוצע לא פחות מ34.5 אלף שקל העיקר שמשכורת בסיס היא נמוכה, ככה עוברים מתחת לרדאר
01.01.15
1.
משכורת למתלמד
ראשית , צריך להגיד למר שאול זילברשטיין " כל הכבוד " . נהגת כיאות. לגבי השכר של מורן ממרוד 23,000 שקלים + רכב חברה - כדאי לבדוק באם היא היתה מקבלת תנאים כאלה ברשת אחרת כמו מחסני חשמל, שקם אלקטריק או א.ל.מ. . לדעתי לא , כי בחברות אלה אין אבא שקובע. נשאלת השאלה : היכן הדחצים בחברה , והיכן המוסדיים היות ואישור השכר היה צריך להיות מאושר באסיפה הכללית של מחזיקי המניות בחברה , בניטרול הצבעת בעל השליטה - משה ממרוד , אביה של מורן.
האנליסט , תל אביב  |  01.01.15