אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תומר פסקל עוזב את פריון

תומר פסקל עוזב את פריון

פסקל היה אחד האנשים החזקים ביותר בחברה, שהיה אמון על חטיבת פריון לייטספיד, המפתחת מוצרים ושירותים בתחום המובייל. את מקומו יתפוס שי גוטסדינר, סמנכ"ל הטכנולוגיה של החברה

04.01.2015, 18:31 | אסף גלעד

תומר פסקל, אחד המנהלים בכירים בפריון, עוזב את החברה לאחר חמש שנים. פסקל, שנתפס כמספר 2 בפריון, הוביל את תחום המובייל - התחום שאמור לחלץ את פריון משוק התוכנות החינמיות המתמקדות ב-PC.

קראו עוד בכלכליסט

בשנה האחרונה רכשה החטיבה שבניהולו את הסטארט-אפ האמריקאי גרואו מובייל תמורת 17 מיליון דולר במזומן, והשיקה פלטפורמה לניהול פרסום במובייל עבור מפתחי אפליקציות.

תומר פסקל, בכיר פריון היוצא תומר פסקל, בכיר פריון היוצא תומר פסקל, בכיר פריון היוצא

פסקל הצטרף לחברה בשנת 2009 עוד כאשר נקראה אינקרדימייל ושימש כסמנכ"ל השיווק שלה עד תחילת השנה, אז עבר לעמוד בראש חטיבת פריון לייטספיד, שמנהלת את פעילות המובייל של החברה. עם המעבר משלב עיצוב המוצרים והאפיון הטכנולוגי, מחזקת החטיבה את פעילות השיווק והמכירות שלה בעולם. את פסקל יחליף שי גוטסדינר, מי ששימש עד כה כסמנכ"ל הטכנולוגיה של פריון. גוטסינגר כיהן בעבר כסמנכ"ל הפיתוח של 888 וכיהן במספר תפקידים ניהוליים במטריקס.

פריון ספגה לאחרונה מספר מהלומות בעקבות המשבר בשוק סרגלי הכלים והתוכנות החינמיות, שפגע גם במתחרותיה בבילון וקונדואיט החדשה. בנובמבר נאלצה לפטר כ-120 עובדים מתוך 450 והציגה תכנית לצמצום עלויות למרות עלייה של 7% בהכנסות החברה ברבעון השלישי ל-87 מיליון דולר. ביוני האחרון עזב את החברה גם ג'וש וויין, שהיה נשיא החברה ואדריכל המיזוג בין פריון לבין חטיבת סרגלי הכלים של קונדואיט.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות