אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טייסים באל על החלו בעיצומי פתע: טיסות נדחו לבוקר צילום: עמית שעל

טייסים באל על החלו בעיצומי פתע: טיסות נדחו לבוקר

טיסות לניו יורק, בודפשט וקייב נדחו לבוקר. הנהלת החברה פנתה הערב לבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב בדרישה להחזיר את הטייסים לעבודה סדירה

04.01.2015, 21:34 | תומר הדר ומיקי פלד
אנשי צוות באל על פתחו לפני שעה קלה בשביתת פתע הצפויה לשבש כמה טיסות הלילה. בעקבות השביתה נאלצת החברה לדחות את הטיסות לניוארק, לונדון, קייב ובודפשט שהיו אמורות לצאת הערב.

מטוס בואינג 777 , צילום: שאטרסטוק מטוס בואינג 777 | צילום: שאטרסטוק מטוס בואינג 777 , צילום: שאטרסטוק

לפי אל על, טיסה 027 לניוארק, ניו יורק, שהיתה אמורה להמריא הלילה בחצות וחצי, נדחתה לשעה 5:20 מחר בבוקר, טיסה 317 ללונדון שהיתה אמורה להמריא היום בשעה 17:15, יצאה באיחור של שעתיים.גם הטיסות לבודפשט ולקייב, שתוכננו להמריא בשעות הערב, נדחו למחר - הטיסה לבודפשט נדחתה לשעה 5:20 בבוקר והטיסה לקייב צפויה להמריא בשעה 9:10 בבוקר.

הנהלת החברה פנתה הערב לבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב בדרישה להחזיר את הטייסים לעבודה סדירה.

   

מהנהלת אל על נמסר: "בתקופה האחרונה נאלצת אל על להתמודד עם שיבושים בלוחות הזמנים ובהצבת המטוסים, עקב אי זמינות מכוונת של טייסים וחוסר נכונות מצדם לבצע טיסות מסוימות.בשל הפגיעה בלקוחות החברה כתוצאה משיבושי לוחות הזמנים וביטולי הטיסות, פנתה הנהלת החברה היום לבית הדין האזורי לעבודה, על מנת שיורה לטייסים לחדול משיבושי הטיסות ולשוב מיד לעבודה סדירה.

"מתוך דאגה ללקוחות החברה וללוח הזמנים הסדיר של החברה, מבקשת אל על מבית הדין להורות להסתדרות ולנציגות העובדים לוודא קיום 'שקט תעשייתי' ולאסור שיבושי עבודה או עיצומים כלשהם.

"עד היום הצליחה הנהלת אל על למנוע פגיעה משמעותית בלקוחות החברה על ידי שינויים של הרגע האחרון בהצבת המטוסים והצוותים, ואולם כל שינוי כזה הסב לחברה נזקים כספיים וגרם לנוסעים לעוגמת נפש. אל על מתנצלת על הפגיעה בלקוחותיה ועושה ככל שביכולתה למצוא פתרונות חלופיים לנוסעים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות