אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לנובו חשפה יורש ל-X1 Carbon, מחשב היוקרה שלה

ces 2015

לנובו חשפה יורש ל-X1 Carbon, מחשב היוקרה שלה

במהלך אירוע שערכה בתערוכת הטכנולוגיה בלאס וגאס, הציגה לנובו מתיחת פנים למחשב הדגל, שיפורים במחשבי סדרות נוספות, אפליקציה שנותנת לתיבות טקסט בתוכנות יכולת זיהוי כתב יד ומוצרי חומרה היקפיים שניתן לערום זה על זה

05.01.2015, 13:39 | הראל עילם

לנובו הכריזה על מחשבים ניידים עסקיים משופרים במסגרת אירוע שערכה בתערוכת CES 2015 - כולם מבוססים על מעבדי Broadwell החדשים של אינטל. לצידם, חשפה אפליקציה מיוחדת שמאפשרת לתת לכל תיבת טקסט בווינדוס 8 תמיכה בזיהוי כתב יד.

קראו עוד בכלכליסט

המוצר החשוב בליין החדש הוא מחשב הדגל ThinkPad X1 Carbon, הלפטופ הדק והקל בעולם בתצורת 14 אינץ' (1.3 ק"ג, מה שעושה אותו לקל יותר מרוב מחשבי 13.3  האינץ'). המחשב עבר מתיחת פנים, שנראית במבט ראשון כמו צעד לאחור: בעקבות תלונות המשתמשים, החברה זנחה את השינוי בעיצוב שערכה רק לפני שנה כאשר החליפה חלק מכפתורי המקלדת בשורת כפתורים קונטקסטואליים מבוססי מגע - והחזירה את הכפתורים הפיזיים הוותיקים.

מחשב הדגל החדש של לנובו מחשב הדגל החדש של לנובו מחשב הדגל החדש של לנובו

בנוסף, שודרגו המעבד, המקלדת ומשטח העכבר. למעט שינויים אלה, יהיה זהה המחשב לקודמו, שנבדק ב"כלכליסט". ה-X1 במהדורת 2015 יושק בהמשך החודש, במחיר של החל מ-1,250 דולר.

לצד מחשב הדגל, שדרגה לנובו גם את מחשבי סדרות Thinkpad E, Thinkpad L ו-Thinkpad T במעבדים חזקים וחסכוניים יותר. החברה הודיעה גם כי במהלך 2014 שברה את שיאי המכירות שלה ושמאז רכשה את מותג ThinkPad מידי IBM ב-2005, מכרה כמאה מיליון מחשבים.

מחשב ה-ThinkPad L450 מחשב ה-ThinkPad L450 מחשב ה-ThinkPad L450

לנובו הציגה באירוע את WriteIT, אפליקציה יעודית לווינדוס 8 המאפשרת למשתמש להשתמש בכתב יד בכל אפליקציה, תוכנה וממשק משתמש שמקבל תוכן. בפועל, האפליקציה משתלבת בתוך כלי הסיוע של מערכת ההפעלה, ומוסיפה תמיכה מלאה בזיהוי כתב יד. מדובר בכלי שנועד לטאבלטים בעלי תמיכה בסטיילוס, שהם נתח מצומצם יחסית מהשוק.

במקום להקליד, אפשר פשוט לכתוב במקום להקליד, אפשר פשוט לכתוב במקום להקליד, אפשר פשוט לכתוב

מערום חומרה היקפית

בנוסף, החברה הכריזה על Thinkpad Stack, פלטפורמה חדשה עבור ציוד מחשוב היקפי, כגון דיסקים חיצוניים. משתמשים ארגוניים מרבים לחבר ציוד ככוננים חיצוניים, כוורות שקעים, התקני בדיקה וכוננים אופטיים למחשביהם, מה שיוצר עומס וסרבול של כבלים. העיצוב החדש לכל הציוד ההיקפי של לנובו יאפשר להערים את כל הרכיבים אחד על גבי השני.

לנובו ThinkPad Stack לנובו ThinkPad Stack לנובו ThinkPad Stack

כל מכשיר ורכיב בסדרת Thinkpad Stack יכלול תושבות מגנטיות שיחברו את הרכיבים ביחד בשעת הצורך בכל סדר אפשרי. המכשירים גם יתחברו אחד עם השני, ויאפשרו העברת מידע מהירה ואף הטענה. עד כה, החברה הכריזה על מספר מוצרים עבור הפלטפורמה, כגון דיסק חיצוני בנפח 1 טרה-בייט, רמקול בלוטות' חיצוני, נקודת גישה אלחוטית וסוללה בעוצמה של 10,000 מיליאמפר-שעה. המחירים של הרכיבים ינועו בין חמישים דולר לסוללה ל-200 דולר לדיסק הקשיח.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות