אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנדלסון רוכשת את יבואנית מוצרי האמבטיה פרופילון תמורת 21 מיליון שקל

מנדלסון רוכשת את יבואנית מוצרי האמבטיה פרופילון תמורת 21 מיליון שקל

בכך תיכנס חברת הצנרת לתחום פעילות חדש. פרופילון סיימה את שנת 2013 עם מכירות של 75 מיליון שקל, ירידה קלה של 2.6% לעומת 2012

06.01.2015, 09:52 | גיל קליאן

מנדלסון נכנסת לתחום פעילות חדש - יבוא ושיווק של מוצרי סניטציה. מנדלסון דיווחה הבוקר (ג') על רכישת מלוא הפעילות של פרופילון תמורת 21 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח, פרופילון סיימה את שנת 2013 עם מכירות של 75 מיליון שקל, ירידה קלה של 2.6% לעומת המכירות של החברה בשנת 2012. הרווחיות הגולמית של פרופילון עלתה באותה תקופה ל-31%, לעומת 30% בשנת 2012.

מנדלסון דיווחה כי הרכישה תכלול את המלאי של פרופילון, שמייבאת מותגים כמו Geberit, Bandini ו-Vitra, את המחסנים והתשתית הלוגיסטית של החברה, מערך ההסכמים שלה עם לקוחות ומפיצים, הרכוש הקבוע, הזכיונות והסכמי השיווק ועוד.

המוכרים הם מנהלי הפעילות כיום - סיני רוזין ואברהם ברנט. רוזין התחייב לאי תחרות של שנתיים, וברנט לאי תחרות של 10 שנים. החברה תמשיך להעסיק את מיכאל שפי, מנכ"ל משותף בחברה כיום, כאשר מנדלסון התחייבה להעסיק אותו במשך 5 השנים הקרובות תמורת שכר שלא פורסם.

מנדלסון עוסקת בתשתיות זורמות - כלומר צנרת ואביזרים נוספים להובלת מים, ביוב, דלק, נפט, קיטור, כימיקלים ועוד. כמו כן למנדלסון יש פעילות נוספת של הרכבה ותחזוקה של משאבות מים וייצור ושיווק צנרת פוליאתילן ו-PVC. מנדלסון נמצאת בשליטת קבוצת נץ - שבשליטת טוני אלישע, בועז בדיחי, שלמה אליה, משה דמרי ונוספים. אליה מכהן גם כיו"ר מנדלסון, כאשר כמנכ"לים משותפים של מנדלסון מכהנים צבי איציק ושרגא בר.

צבי איציק צבי איציק צבי איציק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות