אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות הסופה: מערכת המשפט מושבתת בירושלים צילום: שאול עירון

בעקבות הסופה: מערכת המשפט מושבתת בירושלים

בעקבות הסופה: לא יתקיימו דיונים היום ומחר בירושלים, בצפת ובמסעדה. גם משרד המשפטים משבית את הפעילות בירושלים ביומיים הקרובים

07.01.2015, 10:44 | זוהר שחר לוי

בעקבות הסופה: לא יתקיימו דיונים היום (ד') ומחר (ה') בירושלים, בצפת ובמסעדה, כך הודיעה הנהלת בתי המשפט. גם משרד המשפטים משבית את הפעילות בירושלים ביומיים הקרובים.

שלג בירושלים בשנה שעברה, צילום: רויטרס שלג בירושלים בשנה שעברה | צילום: רויטרס שלג בירושלים בשנה שעברה, צילום: רויטרס

לפי הודעת בתי המשפט כל הדיונים הקבועים בבתי המשפט ובתי הדין בירושלים – מבוטלים, לרבות בבית המשפט העליון. יחד עם זאת, דיונים בהארכות מעצרים יתקיימו כסדרם בבית משפט השלום. בנוסף, ערעורים על החלטות בנוגע להארכות המעצר לא יתקיימו בבית המשפט המחוזי אלא יתבררו בבית משפט השלום בעיר שבו יוצב שופט מחוזי תורן.

גם הדיונים בבית המשפט במסעדה מבוטלים וכך גם הדיונים האזרחיים הקבועים בבית המשפט השלום בצפת מבוטלים. דיונים בתיקי נוער הקבועים בבית המשפט השלום בצפת יישמעו בבית המשפט בקרית שמונה.

גם במשרד המשפטים נערכים לסופה. בהודעת המשרד נאמר כי היום (ד') ומחר (ה') יחידות המשרד בבירה יהיו סגורות לקבלת קהל. היחידות שנסגרו כוללות, בין היתר את הלשכה הראשית, את מחלקות פרקליטות המדינה, האגף לסיוע משפטי, נציבות תלונת הציבור על שופטים ועוד. מרכז השירות והמידע של המשרד, הממוקם בירושלים, צפוי לפעול כרגיל, ככל שמזג האוויר יאפשר זאת. במשרד מציינים כי במקרים דחופים ניתן יהיה לקבל סיוע בלשכות המשרד הפועלות מחוץ לירושלים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות