אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנהל לשעבר בחברה שעוסקת בתמ"א 38 הגיש בקשה לפירוקה צילום: שאטרסטוק

מנהל לשעבר בחברה שעוסקת בתמ"א 38 הגיש בקשה לפירוקה

יגאל עוזיאל מבקש מבית הדין האזורי לעבודה בת"א לפרק את 'חברת יסודות' בטענה שהיא חייבת לו שכר של מאות אלפי שקלים

08.01.2015, 08:17 | דותן לוי

בקשת פירוק ל'חברת יסודות' העוסקת בתמ"א 38 הוגשה לאחרונה לבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב על ידי יגאל עוזיאל, מנהל לשעבר בחברה, אשר טוען כי החברה חייבת לו שכר של מאות אלפי שקלים.

בכתב התביעה שהוגש באמצעות עו"ד זהר אנגלנדר מספר התובע כי עבד בחברה כסמנכ"ל ומנהל פרויקטים, והיה אחראי על החתמת הדיירים עד 2012. במסגרת זו גייס לחברה 4 בניינים בגוש דן (הגדוד העברי 19 בבת ים, ברנשטיין 3 בחולון, ויצמן 33 ביהוד והרשת 17 בבת ים) שביקשו לבצע פרויקטים של תמ"א 38. תנאי השכר שנקבעו לו כללו משכורת של 15 אלף שקל לחודש, רכב, טלפון וכן בונוסים.

לטענתו, בעלי החברה לא שילמו את שכרו הנאמד ביותר מ־200 אלף שקל במשך חודשים, ונימקו זאת בכך שהחברה נמצאת בקשיים כלכליים. בהמשך הגיע התובע עם מעסיקיו בעלי החברה לסיכומים לגבי התשלום המגיע לו, אך לטענתו החברה לא עמדה בסיכומים הללו ובהמשך אף פיטרה אותו.

פרויקט תמ"א 38 בראשון לציון (ארכיון), צילום: עמית שעל פרויקט תמ"א 38 בראשון לציון (ארכיון) | צילום: עמית שעל פרויקט תמ"א 38 בראשון לציון (ארכיון), צילום: עמית שעל

בפועל, הוא טוען, לחברה יש יכולת לשלם לו את שכרו לאור הכנסת משקיע חדש והמשך העסקת עובדים רבים. לפי אתר יסודות, היא השלימה שני פרויקטי תמ"א 38, בחולון ב־2011 ובתל אביב ב־2012. כמו כן נמצאים 6 בניינים בתכנון או בביצוע בהרצליה, בראשון לציון, בבת ים ובחולון. לא התקבלה תגובת יסודות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות