אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת 'עינב החץ' ויעקב אנגל ירכשו את חברת 'מרדכי בנימין' ב-97 מיליון שקל

פרסום ראשון

קבוצת 'עינב החץ' ויעקב אנגל ירכשו את חברת 'מרדכי בנימין' ב-97 מיליון שקל

השופט העדיף את ההצעה של 'עינב החץ' על פני 'מגנזי תשתיות' וארבע הצעות נוספות, מאחר שהצעתה מאפשרת לחלק בתוך בתקופה קצרה את התמורה כדיבידנד לנושי החברה

07.01.2015, 21:45 | גולן חזני

קבוצת החברות 'עינב החץ' תרכוש את נכסי חברת התשתיות 'בנימין מרדכי' שנקלעה להקפאת הליכים. חברת 'חולון לבנים' תרכוש את המחצבה שבבעלות החברה. עבור הנכסים של החברה תשלם עינב החץ 45 מיליון שקל ועבור המחצבה תשלם 'חולות לבנים' שבבעלות יעקב אנגל עד 52 מיליון שקל.

כך קבע הערב שופט בית המשפט המחוזי בנצרת, עאטף עילובני, בדיון שנערך לקביעת הזוכה.

הבחירה בהצעות הזוכות היתה של השופט עצמו שהעדיף למכור את המחצבה בנפרד כדי להגדיל את התמורה.

עו"ד אלונה בומגרטן , צילום: יגאל אלכסנדר עו"ד אלונה בומגרטן | צילום: יגאל אלכסנדר עו"ד אלונה בומגרטן , צילום: יגאל אלכסנדר

'עינב החץ' נוסדה ב-1965 ונרכשה על ידי בעליה הנוכחיים, מוחמד מסראווה ומנחם פרידמן. זהו הישג לנאמני החברה שנקלעה להקפאת הליכים, עוה"ד רמי קוגן ואלונה בומגרטן ממשרד נשיץ-ברנדס-אמיר.

עו"ד רמי קוגן, צילום: צפריר אביוב עו"ד רמי קוגן | צילום: צפריר אביוב עו"ד רמי קוגן, צילום: צפריר אביוב

השופט העדיף את ההצעה של עינב החץ על פני 'מגנזי תשתיות' וארבע הצעות נוספות, מאחר שהצעתה – חלק במזומן וחלק בחמישה תשלומים - מאפשרת לחלק בתוך בתקופה קצרה את התמורה כדיבידנד לנושי החברה.

'מרדכי בנימין' היא חברת תשתיות המבצעת בין היתר עבודות עפר גדולות בהיקפים של מאות מיליוני שקלים בשער הגיא, בפרויקטים בכביש 90, בנתב"ג ובאפק. לחברה 173 עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות