אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברונפמן ופישר ישקיעו 60 מיליון שקל במרכז לוגיסטי בנמל אשדוד צילום: אבי ולדמן

ברונפמן ופישר ישקיעו 60 מיליון שקל במרכז לוגיסטי בנמל אשדוד

פאלאס תעשיות, שמכרה לאחרונה את פעילותה בתחום הייצור לנטו של דודי עזרא, מתכננת להעניק שירותי לוגיסטיקה עבור חברות אחרות

08.01.2015, 15:04 | גיל קליאן

פאלאס תעשיות של מתיו ברונפמן ושולם פישר עידכנה היום (ה') כי המרכז הלוגיסטי שהיא מתכננת להקים עם שותפים בנמל אשדוד על שטח של 36 אלף מ"ר ייבנה בהשקעה של 60 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

פאלאס ציינה כי מדובר בהערכה, וכי העלות בפועל של הבנייה עלולה להשתנות. בכל מקרה פירטה פאלאס כי השטח שיושכר מחברת נמלי ישראל (חנ"י) ייבנה כמרכז לוגיסטי מתקדם, בו יהיו "משווי גובה, פתחים ומפתחים מתאימים, ריצפה המתאימה למחסן מסוג זה, חדר הטענת מלגזות, משרדים, גלריה ועוד".

המרכז הלוגיסטי ישמש את פאלאס,שמכרה לאחרונה את פעילות הייצור שלה לנטו של דודי עזרא, להענקת שירותי לוגיסטיקה והפצה לגופים שונים. פעילות הייצור של פאלאס כללה ייצור של מוצרי נון פוד שונים לסופרים - כמו נרות, מוצרי אלומיניום, כלים חד פעמיים ועוד. תקופת ההקמה של המרכז הלוגיסטי צפויה לעמוד על שנתיים מקבלת השטח כאשר הוא מוכן לבנייה.

בעצם, המרכז הלוגיסטי יוקם על ידי שותפות של פאלאס עם גורם נוסף ששמו לא נמסר - כאשר השותפות תשכיר את שטח המרלו"ג מהנמל תמורת 2 מיליון שקל בשנה. הסכם השכירות מול הנמל נחתם לתקופה של כ-25 שנים, כאשר דמי השכירות יהיו צמודים למדד ויעלו כל 5 שנים ב-7% נוספים - מעבר להצמדה. פאלאס תשכור את המרלו"ג מהשותפות שתקים אותו, תמורת 3.9 מיליון שקל בשנה.

מתיו ברונפמן, צילום: גיא אסיאג מתיו ברונפמן | צילום: גיא אסיאג מתיו ברונפמן, צילום: גיא אסיאג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות