אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת מדיסייף מגייסת 6 מיליון דולר מפיטנגו

חברת מדיסייף מגייסת 6 מיליון דולר מפיטנגו

החברה פיתחה אפליקציית סלולר רפואית המזכירה למשתמשים מתי לקחת את תרופות המרשם שלהם, ועוזרת למטופלים, לבני המשפחה ולרופאים לנהל את משטר התרופות

11.01.2015, 12:11 | מאיר אורבך

חברת הסטארט אפ הישראלית מדיסייף גייסה 6 מיליון דולר בסיבוב גיוס ראשון, בהובלת קרן ההון סיכון פיטנגו ובהשתתפות 7wire Ventures. לגיוס הצטרפו שורה של משקיעים קודמים, ביניהם קרן לול וטריי ונצ'רס. בשלב הסיד החברה גייסה החברה מיליון דולר. מחברת מדיסייף נמסר שמטרת הסיבוב הנוכחי היא להאיץ את חדירת החברה לשוק האמריקאי.

קראו עוד בכלכליסט

מדיסייף פיתחה אפליקציה העוזרת למטופלים לנהל את נטילת את תרופות המרשם שלהם ולשפר את שיעורי נטילת התרופות. האפליקציה מודיעה לבני המשפחה, חברים ומטפלים כאשר המטופל שוכח לקחת את התרופה. מדיסייף גם השיקה לאחרונה מערכת של מסרים מותאמים אישית, בהתאם לגורמים העיקריים של אי-עמידה במשטר תרופתי: שכחה, היעדר תמיכה, מצוקה נפשית, עומס יתר של מידע, מעורבות נמוכה ועלויות מאמירות של תרופות. לאפליקציה של מדיסייף נרשמו עד כה כ-1.3 מיליון הורדות. 

איתי הראל, שותף בקרן פיטנגו איתי הראל, שותף בקרן פיטנגו איתי הראל, שותף בקרן פיטנגו

בעקבות הגיוס תעביר החברה את משרדיה הראשיים לבוסטון, אבל תשאיר את מרכז הפיתוח הפיתוח בישראל. החברה גם גייסה את ג'ון מיכאלי כסגן נשיא בכיר לשיווק ופיתוח עסקי, המגיע למדיסייף מחברת סרמו.

מדיסייף הוקמה בשנת 2012 על ידי עומרי ורותם שור. היא בוגרת החממה של מיקרוסופט וזכתה בתחרות של חברת קוואלקום. בחברה כ-12 עובדים. איתי הראל, השותף כללי בפיטנגו אשר הוביל את ההשקעה במדיסייף, ציין: "תחום ניהול התרופות והדרך שבה מטופלים מנהלים את המשטר התרופתי שלהם, לוקה בחסר כיום. מטופלים רבים אינם מקבלים או נוטלים את התרופות שלהם בזמן ובצורה הנכונה, דבר היוצר לא רק סבל לחולים, אלא גם עומס על מערכת הבריאות הן במישור הרפואי והן במישור התקציבי. העלות של עומס זה לכלכלת העולם מוערכת במאות מיליארדי דולרים מדי שנה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות