אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כשאתה משחק במשחקי המטאל אתה מנצח או שאתה שובר את הגיטרה

PLAY

כשאתה משחק במשחקי המטאל אתה מנצח או שאתה שובר את הגיטרה

חברת גיבסון מציגה את הכס המגניב ביותר בצד הזה של המטאל, החיות הקשוחות בעיר, הדבר אחרי-אחרי-אחרי הסלפי, מה קומיקאים חושבים על טוויטר והאמת מאחורי מקגווייר

11.01.2015, 17:59 | נמרוד צוק

1. מיתרי הכס

איך מבהירים לכולם מי השליטה הבלתי מעורערת של ממלכת ייצור הגיטרות החשמליות? מי באמת מולכת על כס המטאל? התשובה שחברת גיבסון מצאה היא לבנות את כס הברזל מ"משחקי הכס" מגיטרות מצופות מתכת ולהציב אותו בכניסה לדוכן החברה ב-CES. עבד להם לא רע.

מיתרי הכס מיתרי הכס מיתרי הכס

2. חיה רעה

מה קורה כאשר כל כך קר שלא נראה שיש שום דבר שיכול לחמם את נשמתכם הכופרת? מסתכלים על סרטונים משעשעים של בעלי חיים כמובן. הפעם, מחווה גאונית לאורח החיים הקשוח שהמגה-ראפר המנוח טופאק אהב לתאר בשיריו תחת הסלוגן Thug Life.

3. זה מקל עלי

מהאנשים שהביאו לכם את ON, שהיא רשת חברתית המבוססת על צילומי סלפי, מגיע מוצר החומרה המהפכני "בלפי סטיק" – כמו מקל סלפי אבל כזה שתוכנן כדי לסייע לכם לצלם את החלק האחורי של גופכם כשאתם משירים מבט שרמנטי למצלמה מעבר לכתף – ומוכיח שאם אי פעם היתה תקווה כלשהי למין האנושי, היא חלפה ונגוזה מהעולם לבלי שוב.

האדם האחרון בעולם צילם בלפי, ולא היה לו אם מי לחלוק האדם האחרון בעולם צילם בלפי, ולא היה לו אם מי לחלוק האדם האחרון בעולם צילם בלפי, ולא היה לו אם מי לחלוק

4. קומיקאים במכוניות מדברים על טוויטר

מה היה לאורחים בסדרת הרשת המשובחת של ג'רי סיינפלד, "קומיקאים במכוניות שותים קפה", להגיד על טוויטר והתרבות שנוצרה סביב הרשת החברתית? טינה פיי, לואי סי-קיי, דייויד לטרמן, הווארד סטרן ועוד כמה חברים מחווים דעה. כצפוי, זה משעשע והזוי במידות שוות.

5. לשחוט פרה קדושה עם סכין יפנית וחתיכת סלוטייפ

הפתיח של "מקגווייר" הוא אחד הרגעים המיתולוגיים בתולדות הטלוויזיה, והסרטון הבא פשוט מגיע ומנפץ את המיתוס בקלילות, כאילו מדובר בבניה של מטוס קל ממוט ברזל, גומיה וחתיכת מסטיק. הוא עושה זאת בקלות על ידי החלפת שיר הפתיחה המקורי בפסקול שתיעד את הרעשים האמיתיים, לכאורה, שנשמעו על הסט בעת צילום הוידאו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות