אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עיני ובאומן צפויים להודיע מחר על התפטרותם מההתאחדות ומהמינהלת צילום: נמרוד גליקמן

עיני ובאומן צפויים להודיע מחר על התפטרותם מההתאחדות ומהמינהלת

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני, ויו"ר מנהלת הליגה, יורם באומן, צפויים להודיע מחר על התפטרותם לאור אי הסכמה של משרד האוצר לאשר את הסכם השיווק בין הטוטו לגופי הכדורגל בשווי 80 מיליון שקל

12.01.2015, 12:58 | כלכליסט

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני, ויו"ר מנהלת הליגה, יורם באומן, צפויים להודיע מחר על התפטרותם לאור אי הסכמה של משרד האוצר לאשר את הסכם השיווק בין הטוטו לגופי הכדורגל בשווי 80 מיליון שקל. 

קראו עוד בכלכליסט

אורן חסון (מימין) ויורם באומן. בעיה פוליטית, צילום: ראובן שוורץ אורן חסון (מימין) ויורם באומן. בעיה פוליטית | צילום: ראובן שוורץ אורן חסון (מימין) ויורם באומן. בעיה פוליטית, צילום: ראובן שוורץ

בהתאחדות ובמנהלת זועמים גם על שרת הספורט לימור לבנת: "היא לא חתמה על ההסכם, למרות שהיא הייתה שותפה לו". מסר גורם בהתאחדות, שמאשים גם את שר האוצר וראש הממשלה, בינימין נתניהו. "אולי הוא רוצה להצטייר כמי שמציל את הליגה ברגע האחרון. זה יופי שהוא יכול לבוא להצטלם עם שחקני הנבחרת אך לא באמת איכפת לו מהמשחק".

עיני ובאומן יקיימו מחר בצהריים מסיבת עיתונאים על הנושא.

הכעס בהתאחדות לכדורגל מופנה בעיקר למשרד האוצר ומשרד הספורט. "קיימנו את כל הדרישות ומבקשים מאיתנו יותר", נמסר.

מהטוטו נמסר: "מבחינתנו ההסכם חתום. אין לנו שליטה על זה, האוצר עושה שרירים". ממשרד האוצר ומשרד הספורט עדיין לא נמסרו תגובות.

גורמים במשרד האוצר טוענים ש"אף ישיבה לא התפוצצה" והופתעו מההכרזה המרומזת של עיני ובאומן.

עדכון: בעקבות התקדמות במשא ומתן עם משרד האוצר, הודיעו באומן ועיני על ביטול מסיבת העיתונאים בה היו אמורים להודיע על התפטרותם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות