אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
NetApp סיימה פרויקט אחסון ב-CSR בהיקף 2 מיליון שקל

NetApp סיימה פרויקט אחסון ב-CSR בהיקף 2 מיליון שקל

הפרויקט כולל התקנה של שתי מערכות, אחת לסביבת הפיתוח והשנייה לארכוב של פרויקטים ישנים. המערכות מתבססות על פתרונות FAS 6290 של נטאפ והן נבחרו לאחר תהליך השוואה מול מערכות EMC ואורקל

12.01.2015, 13:07 | שירות כלכליסט
נטאפ (NetApp) הודיעה בסוף שבוע שעבר על השלמת פרויקט אחסון ב-CSR (לשעבר צורן), העוסקת בפיתוח שבבים ליישומים מסחריים ותעשייתיים. היקף הפרויקט, אשר בוצע על ידי חברת WE אנקור מוערך בכ-2 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

נטאפ התמודדה עם אורקל ו-EMC וזכתה בפרויקט לאחר תהליך POC, במהלכו נבדקו הטכנולוגיות של שלוש החברות. בין השאר נבדקו המענה על צרכי הלקוח, זמן השבתה, שרידות, ביצוע הרחבות מבלי לפגוע במשתמש (Non-Disruptive Operation) וצמיחה שוטפת לפי רצון הלקוח.

מערך אחסון נתונים (אילוסטרציה) מערך אחסון נתונים (אילוסטרציה) מערך אחסון נתונים (אילוסטרציה)

במסגרת הפרויקט, שבוצע בסניף הישראלי, נבחרה החברה להעביר את כל מערך ה-IT של CSR למערכות האחסון האחודות של חברת NetApp מסוג FAS 6290.

מערכות האחסון שנבחרו מציעות יכולת הרחבה אנכית, על בסיס טכנולוגיות המעבדים, ה-Flash והרשת עם יכולות ניהול ואחסון הנתונים של Data ONTAP. בפרויקט זה הועברו נפחים בגדלים של 250 טרה בייט SAS (לסביבת פיתוח) ושל 95 טרה בייט SATA (לארכוב פרויקטים ישנים).

אלכס טגר, מנהל מערכות מידע בחברת CSR: "הפתרון יסייע לחברה להפחית באופן ניכר את עלויות האחסון והגיבוי, על ידי מניעת כפילויות באחסון המידע וכן על ידי ביצוע גיבויים ושחזורים בזמן אמת. כמו כן, הפתרון מקצר את זמני הגיבוי והשחזור ומשפר משמעותית את השירות למשתמש". 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות