אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ילדים, האם אכלתם את מרק הקורנפלקס שלכם?

PLAY

ילדים, האם אכלתם את מרק הקורנפלקס שלכם?

בדיקה מדעית מגלה האם דגני בוקר הם מרק, עטיפת אלבום שמסוגלת להפוך אתכם לתקליטנים, מהם המקומות הכי מתוירים בעולם ואתר אוסף יצירות אמנות בהשראת דאפט פאנק

13.01.2015, 20:14 | נמרוד צוק

<<<לפליי הקודם -  כולנו שארלי, בארץ ובעולם

1. תעלומת הדגנים

כולנו אוכלים דגני בוקר. כולנו אוכלים מרק. אבל מה ההבדל בעצם? האם הקורנפלקס של הבוקר הוא בעצם מרק? ערוץ Vsauce בדק וחזר עם תשובות.

2. הנהג שלנו חבר'מן

הנה מתיחה שדורשת לא מעט אומץ והרבה נכונות לגרום לאנשים לשנוא אותך ממש: לקפוץ לתוך מכוניות אקראיות ולהעמיד פנים שאתה חושב שמדובר בנסיעת שהזמנת דרך אפליקציית אובר. אחד מהם התבלבל כל כך שהתחיל להכנס למו"מ על תעריף הנסיעה עם ה"נוסע".

3. תקליטן הבית

היוצר האלקטרוני די.ג'יי קיוברט אוהב את המעריצים שלו כל כך שהוא הטמין בעטיפת האלבום האחרון שלו מתנה שווה במיוחד: ריבוע קרטון משובץ במעגלים חשמליים שהופך לבקר המגניב ביותר שאפשר להעלות על הדעת לאפליקציית התקלוט שעל הטלפון או האייפד שלכם.

4. מגדל אייפל? יותר מדי מיינסטרים

מהם המקומות המצולמים ביותר בעולם על ידי תיירים ולאן כדאי לנסוע כדי לראות דברים ממש יפים או לחילופין להמנע מהתקלות בתיירים אחרים? את התשובות מספקת המפה האינטראקטיבית באתר סייטמפס, שצובעת את מפת העולם לפי ריכוז הצילומים על פי נתונים מאתר שיתוף התמונות פנורמיו.

האתרים הכי מתוירים האתרים הכי מתוירים האתרים הכי מתוירים

5. חזק יותר, מהר יותר

האלבום האחרון של דאפט פאנק היה אמנם מיותר למדי ומוערך יתר על המידה, אבל צמד המוזיקאים חובבי הקסדות הם עדיין אלילי ענק, מספיק כדי שהמעריצים יקימו עבורם את never / over, אתר סגידה שמוקדש כולו למחוות גרפיות מהממות שנוצרו בהשראתם.

דאפט ART דאפט ART דאפט ART

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות