אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אי.די.בי סוף? אלשטיין הגיע לביקור בזק בארץ צילום: נמרוד גליקמן

בלעדי לכלכליסט

אי.די.בי סוף? אלשטיין הגיע לביקור בזק בארץ

ל"כלכליסט" נודע כי אלשטיין ישתתף בישיבת דירקטוריון אי.די.בי, וככל הנראה גם ייפגש גם עם שותפו לשליטה באי.די.בי מוטי בן־משה

14.01.2015, 07:50 | גולן חזני

אדוארדו אלשטיין הגיע אתמול לביקור בן 24 שעות בארץ. ל"כלכליסט" נודע כי אלשטיין ישתתף בישיבת דירקטוריון אי.די.בי, וככל הנראה גם ייפגש גם עם שותפו לשליטה באי.די.בי מוטי בן־משה. 

קראו עוד בכלכליסט

בפגישה זו, אם תיערך, עשויים השניים להגיע להחלטות לגבי פרידה. נכון לעכשיו נראה כי בן־משה יהיה זה שיעזוב את אי.די.בי באם תהיינה הסכמות לגבי כך. בן־משה איננו מוכן להשתתף בהזרמות הון שמבקש אלשטיין לבצע בחברה במסגרת הנפקת זכויות.

על פי הסדר העברת השליטה, היה כל אחד מהשותפים אמור להזרים 550 מיליון שקל בהנפקה. אם בן־משה לא יצליח לעכב את הנפקת הזכויות ואלשטיין יבצע את ההזרמה בעצמו, חלקו של בן־משה באי.די.בי ידולל בניגוד לרצונו, וההערכות הן כי הוא ישאף לפרוש עם פיצוי גבוה ככל האפשר.

בינתיים העלתה הנהלת אי.די.בי מספר בעיות שעשויות להתעורר במקרה שבן־משה יפרוש: היתר השליטה בסלקום מותנה באזרחות ישראלית של אחד השותפים, תנאי שבן־משה הוא היחיד שעומד בו, או אחזקה מינימלית בחברה הייעודית שדרכה מחזיקים השניים בשליטה באי.די.בי, תנאי שגם בו עומד רק בן־משה, אבל שתי הסוגיות ניתנות לפתרון.

אדוארדו אלשטיין, צילום: אוראל כהן אדוארדו אלשטיין | צילום: אוראל כהן אדוארדו אלשטיין, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות