אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צפו: פארק המים הצף הגדול בעולם

בפארק, שתקים חברת ספנות נורבגית על ספינת פאר, יהיו ארבע מגלשות מים, מסלול חבלים ימי ענק, מסלול מיני גולף בהשראת צבי הנינג'ה ועוד

14.01.2015, 22:53 | שירות כלכליסט
חברת הספנות "נורווג'יאן קרוז ליין" תשיק בחודש אוקטובר הקרוב את ספינת "נורווג'יאן אסקייפ", שעליה יוקם פארק המים הצף הגדול בעולם עם ארבע מגלשות. הספינה תוכל לארח כ-4,200 נוסעים.

קראו עוד בכלכליסט

מלבד פארק המים, תציע הספינה גם את מסלול החבלים הימי הגדול ביותר, מסלול מיני גולף בהשראת "צבי הנינג'ה", מגרש כדורסל ולראשונה גם מסלול של משחק הכדורת האיטלקי, bocce ball.

בנוסף לארבע מגלשות המים, פארק המים של הספינה יכלול אזור לילדים, שתי בריכות וארבעה מתקני ג'קוזי. אחת מהמגלשות תאפשר לשני נוסעים להתחרות בעודם גולשים אחד לצד השני, ואילו במגלשה אחרת יוכלו הגולשים לצנוח לתוך לולאה כאשר הרצפה מתחתיהם נופלת.

בפארק מתוכננת גם מגלשה רגועה וידידותית יותר למשפחות. בפארק המים לילדים יותקנו מגלשת אבובים ומבנה טיפוס, וכן אזור הבידור המיועד לצעירים יוקדש לדמויות אהובות כמו בוב ספוג ודורה.

מבוך החבלים שיוקם על סיפון הנורוויג'יאן אסקייפ יתנשא לגובה של 3 קומות ויכלול 99 אלמנטים, כולל 2 קרשים שיתארכו עד לצדי הספינה וניתן יהיה לצעוד מעליהם, ושני מתקני אומגה.

פארק המים הצף הגדול בעולם , צילום: Norwegian Cruise Line פארק המים הצף הגדול בעולם | צילום: Norwegian Cruise Line פארק המים הצף הגדול בעולם , צילום: Norwegian Cruise Line

מאפיין ייחודי נוסף של הספינה, שהבנייה שלה החלה במרץ האחרון, הוא חדר קרח. החדר יוקם בתוך הספא ויפיק שלג אבקתי במשך היום, שלדברי החברה מעניק שורה של הטבות בריאותיות "כולל האצת מחזור הדם וחיזוק המערכת החיסונית". מלבד החדר הקפוא, שהטמפרטורה בו תישמר על טווח שבין מינוס 6 ל-0 מעלות, הספא יציע חדר אדים, סאונה יבשה, חדר מלחים ואזורי טיפול.

עוד מסרה החברה, כי בספינה המדוברת יפתחו פעוטון לנוסעים מתחת לגיל שנתיים, לראשונה בספינות של החברה. נתיב הספינה יהיה ממיאמי לקאריביים, והיא תפעל בכל עונות השנה.

פארק המים של הספינה יכלול אזור לילדים, שתי בריכות וארבעה מתקני ג פארק המים של הספינה יכלול אזור לילדים, שתי בריכות וארבעה מתקני ג'קוזי | צילום: Norwegian Cruise Line פארק המים של הספינה יכלול אזור לילדים, שתי בריכות וארבעה מתקני ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות