אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בקרוב: פרויקטים להשכרת אופניים בר"ג, חולון ובת ים ומערך הסעות לאזורי תעסוקה צולם: שאול גולן

בקרוב: פרויקטים להשכרת אופניים בר"ג, חולון ובת ים ומערך הסעות לאזורי תעסוקה

המשרד להגנת הסביבה יממן במהלך החודשים הקרובים פרויקטים בעלות של כשישה מיליון שקל, במטרה לעודד נסיעה לעבודה בדרכים ידידותיות לסביבה

18.01.2015, 18:03 | תומר הדר

המשרד להגנת הסביבה יממן במהלך החודשים הקרובים פרויקטים בעלות של כשישה מיליון שקל, במטרה לעודד נסיעה לעבודה בדרכים ידידותיות לסביבה. במסגרת הפרויקטים יוקם מערך הסעות (שאטלים) לאזורי תעסוקה, יורחב פרויקט "תל אופן", ישודרגו שבילי אופניים ויתווספו עמדות וחניוני אופניים.

התמיכה בפרויקטים השונים תיקבע על פי צפיפות האוכלוסין בערים, זיהום אוויר שנתי של CO2 הנפלט ממכוניות והגשת תוכנית עירונית על ידי הרשות המקומית לצמצום זיהום האוויר. הערים שנכללות בפרוייקט הן גבעתיים, חולון, רמת גן, פתח תקווה, תל אביב, בת ים וירושלים. במסגרת הפרויקט יוצבו עמדת השכרת "תל אופן" בגבעתיים, בהיקף השקעה של כ-750 אלף שקל.

שביל אופניים שביל אופניים שביל אופניים

בחולון יושק פרויקט הסעות מתחנת הרכבת לאזורי התעסוקה, בהיקף כספי של כ-468 אלף שקלים ויוארכו שבילי אופנים, ברמת גן יוקמו עמדות "תל אופן" בהיקף השקעה של כ-750 אלף שקל, בתל אביב יוארכו שבילי אופניים, יוקמו עמדות חניה לאופניים בשווי השקעה של כ-750 אלף שקל. גם בבת ים יוקם פרויקט תל-אופן ואילו בירושלים יושק שירות הסעות משכונות הר חומה וגילה לאזור התעסוקה שבהר חוצבים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
קו 144 אוטובוס אחרון ללוד ב 8 ובחזור יוצא רק
אוטובוס אחד ב 17.30 אם אתה יוצא לפני או מתעכב קצת בעבודה -תמות תיסע לתחנה נרכזית תא ומשם עוד אוטובוס לחולון ויום אחד היה לי בדיקות בבוקר (פיספסתי את האוטובוס האחרון של 8 אז נסעתי לתל אביב ומשם ללוד קיצר הגעתי לקראת הצהרים (להשאר בעבודה לא יכלתי כי בחזור כאמור יש רק אוטובוס 1 והוא ב 17.30 !!!)
4 צודק. מחולון לאזור תעשייה לוד זה סיוט !  |  19.01.15
4.
ההייטק באזור תעשייה צפוני לוד צובר תאוצה - תחבורה ציבורית צוברת תאוטה
להגיע לשם בתחבורה ציבורית זה שעות.. תדירות מאד נמוכה של אוטובוסים, שלא נדבר על זמנים ושעות או שפשוט קווים לא מגיעים בכלל. להגיע מהערים הקרובות יחסית - ראשון למשל, זה פשוט עניין מסורבל שלוקח לפחות שעה(במקרה הטוב) לצד אחד. מתל אביב למשל התדירות נמוכה וגם המון פשלות רציניות של מערך האוטובוסים "קווים". כמובן שרכשתי רכב, כי אין לי דרך אחרת..
הייטק , לוד  |  19.01.15
לכל התגובות