אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כץ ללפיד בשני פוסטים בפייסבוק: "הצלת חוק רישוי רכב תלויה בך"

כץ ללפיד בשני פוסטים בפייסבוק: "הצלת חוק רישוי רכב תלויה בך"

שר התחבורה מבקש מיו"ר יש עתיד לתמוך בהשלמת החקיקה עוד לפני הבחירות: "אל תיתן ללחצי לוביסטים ושיקולים פוליטיים צרים, להשפיע על עמדתך!"

20.01.2015, 15:52 | תומר הדר

"פניה אישית ליאיר לפיד", כך פתח שר התחבורה ישראל כץ, בפניה ציבורית לחלוטין, ששיגר היום אל יאיר לפיד באמצעות עמוד הפייסבוק הרשמי שלו. הוא ביקש מלפיד לאשר ל"וועדת ההסכמות" בכנסת, להשלים את חקיקת 'חוק רישוי שרותי רכב' עוד לפני הבחירות.

קראו עוד בכלכליסט

עוד כתב שר התחבורה ליו"ר יש עתיד: "הכל תלוי בך! אל תיכנע ללחצי לוביסטים, או לשיקולים פוליטיים צרים. חבל שעבודה של שנתיים, לה היית שותף, תרד לטימיון. אי אפשר לדבר על תחרות, מאבק במונופולים והוזלת יוקר המחייה, ולבלום חוק מהפכני, שיביא לתחרות בענף הרכב ולחסכון כספי ניכר לכל משפחה בישראל".

אילוסטרציה, צילום: יריב כץ אילוסטרציה | צילום: יריב כץ אילוסטרציה, צילום: יריב כץ

אלא שזמן קצר לאחר פרסום הפוסט הסירו שר התחבורה והחליפו באחר, לוחמני בהרבה. לפי לשון הפוסט החדש, בו מופיעה דמותו של לפיד על רקע מכונית למבורגיני: טוען כץ: "שאלה ליאיר לפיד: 'איפה הכסף'? מדוע נציגך בוועדת ההסכמות בכנסת, עופר שלח, מתנגד להשלמת חקיקת 'חוק רישוי שרותי רכב', שיביא לתחרות והוזלה בענף הרכב, עוד לפני הבחירות? היית שותף לחוק, מה קרה פתאום? אל תיתן ללחצי לוביסטים ושיקולים פוליטיים צרים, להשפיע על עמדתך!".

מדובר בחוק המיועד להסדיר את ענף הרכב הישראלי בחקיקה. בין היתר הוא מסדיר את מעמדם של יבואני רכב, יבואני רכב מקבילים, יבואני רכב ביבוא אישי, שמאים ועוסקים במוסכים. בימים אלה החוק אינו נידון בכנסת ותלוי בחסדי שר התחבורה הבא.

מלשכת השר כ"ץ נמסר: "בעקבות תגובות הגולשים ניכר היה כי הפוסט הראשון לא היה ברור והתבקשנו על ידם לחדד את המסר. זו הסיבה שנוסח הסטטוס שונה במעט, אך המהות נותרה כפי שהיתה - אנחנו קוראים ללפיד להנחות את עופר שלח לאשר את השלמת החקיקה עוד לפני הבחירות למען כלל אזרחי ישראל".

מיש עתיד נמסר בתגובה לפוסט של ישראל כץ: "ח"כ עופר שלח אינו חבר בוועדת ההסכמות. אנו ממליצים לשר ישראל כץ לבדוק את העובדות לפני שהוא יוצא בהאשמות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
חוק רישוי רכב
שר התחבורה מר כץ הנכבד . הקמתה את ועדת זליכה .והבטחתה לממש את כל ההמלצות של הועדה . אולם אדם גדול ממדים אך בפועל אתה שפן קטן . רוקנתה מתוכן את כל המסקנות של הוועדה ניכנעתה למונופולים וליבואנים הגדולים . היכן מוסך אחד לכל יבואן . היכן יבואן זעיר ואיזה מיסים יצטרך לשלם אותו יבואן זעיר ביבוא רכב . והדגמאות עוד רבות . מי שמתפאר בהשגים שיקבל אחיות על ההפסדים אין סיכוי שמשהוא מענף הרכב יצביע שוב ליכוד . וכותב לך תגובה זו חבר תנועת הליכוד . אז מה למהר ולהציג הצלחות יבוא שר תחבורה חדש ויעשה את העבודה כמו שצריך .
מאיר . ח , קריות  |  25.01.15
לכל התגובות