אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עדי שלג לא ינהל את הקרן החדשה של סינגולרטים צילום: אוראל כהן

עדי שלג לא ינהל את הקרן החדשה של סינגולרטים

ל"כלכליסט" נודע כי על אף ששלג, המשמש כעד המדינה בפרשת הרצת המניות באי.די.בי, ניהל את הקרן הראשונה של החברה, השניה תנוהל בידי משה חוגג. שלג, לעומת זאת, ימשיך לעבוד בהנהלת הקרן בתחום הפיתוח העסקי

20.01.2015, 15:38 | מאיר אורבך

עדי שלג - עד המדינה בפרשת אי.די.בי - שניהל את הקרן הראשונה של סינגולרטים, לא ינהל את הקרן החדשה של משה חוגג. תחת זאת, ימונה לתפקיד מנהל הפיתוח העיסקי של הקרן השניה, כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

הקרן בחרה שלא להציג את עדי שלג באתר החברה למרות תפקידו הבכיר בקרן. באתר מצויינם משה חוגג כשותף מנהל ויו"ר, קינס רקישב כשותף מנהל ואליזבת צ'ן כשותפה מנהלת.

עדי שלג, צילום: אוראל כהן עדי שלג | צילום: אוראל כהן עדי שלג, צילום: אוראל כהן

רקישב הוא גם המשקיע המרכזי של הקרן הראשונה ועל פי הערכות, גם של הקרן השניה החדשה. בפרופיל הלינקדאין של שלג לא הוזכר תפקידו בקרן - דבר ששינה רק לאחר פניית "כלכליסט".

ל"כלכליסט" נודע שהקרן השניה שתהיה גדולה משמעותית מהראשונה ותנוהל אישית על ידי משה חוגג, מייסד מובלי וקרן הראשונה. יובל רבין, שהיה יועץ לקרן הראשונה ימשיך לייעץ גם לקרן החדשה. סינגולרטים תשיק בקרוב את הקרן, שתרוכז בהרצליה פיתוח. היא השקיעה במספר רב של סטארט-אפים ביניהם מובלי ו-YO של משה חוגג, סטורדוט לטעינה מהירה של סלולריים ועוד. 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
הוא הודה שהריץ מניות אבל טען שזה בהוראת שטרום. ואז הוכח לו בחקירה הנגדית:
עורכת הדין של איתי שטרום, איריס ניב-סבאג, החלה את החקירה באירועים שהתרחשו ב- 21 בפברואר: על פי ממצאי החקירה, הקשר בין שטרום לשלג באותו היום התחיל בשתי שיחות שלא נענו משטרום לשלג. בהמשך, ב-11:13 יש הודעת טקסט משטרום לשלג. שלג השיב בהודעה ב-11:14, ואז ב-11:17 יש שיחת טלפון משטרום אליו. שתי דקות לאחר מכן, הוא כבר ביצע שתי הוראות קניה של מניות אידיבי אחזקות מחשבון סיטי ברוקר של מאיה שלג, אשתו. בהמשך, נסע שלג למשרד ובעדות שלו הוא סיפר: "איתי ירד איתי למטה כדי לעשן סיגר ואמר לי שיש הנפקה ומה שאנחנו עושים זה להציל את ההנפקה, ושזה אקט ציוני ושאם אידיבי תקרוס זה יהיה קטסטרופלי למשק. זה היה נאום מוטיבציה". אולם ניב-סבאג טוענת בפני שלג כבר בתחילת החקירה: "לפי האיכונים של הטלפון הסלולארי שלו, איתי היה מאוכן כל הזמן הזה בבית - זו עובדה קשיחה. איתי פיזית לא היה במשרד ב- 11:39 וגם לא בסמוך לכך". שלג: "העובדה היא שהטלפון שלו מאוכן בבית- אבל אני ראיתי אותו פיזית מולי פנים מול פנים". ניב-סבאג: "זה מדהים אותי, כי איתי ביצע שיחות טלפון. מה אתה מנסה לרמוז שהוא השאיר את הטלפון בבית? הבן אדם פיזית לא היה במשרד. אתה יודע שנולדה לו ילדה בלילה של ה-20 בפברואר. איתי פיזית לא הגיע למשרד באותו יום, לכן פיזית הוא בבית, אתה לא יכול לחלוק על העובדה הזו, הבן אדם לא ישב מולך ונתן לך הנחיה להשפיע על השער".
צופה משפטי  |  20.01.15