אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דאבוס: פארל וויליאמס ואל גור יפיקו את קמפיין האקלים הגדול בעולם צילום: איי פי

דאבוס: פארל וויליאמס ואל גור יפיקו את קמפיין האקלים הגדול בעולם

היוצר המוזיקלי וסגן נשיא ארה"ב לשעבר השתתפו בפאנל בפורום הכלכלי העולמי והכריזו כי בכוונתם לארגן הופעות חיות בשבע יבשות

21.01.2015, 13:41 | שירות כלכליסט
היוצר המוזיקאלי פארל וויליאמס וסגן נשיא ארה"ב לשעבר אל גור, חברו יחד כדי להכריז על תכניות ליצור את הקמפיין הגדול ביותר בעולם. השניים שהשתתפו בפאנל בפורום הכלכלי העולמי הנערך בדאבוס, ביחד עם המפיק קווין וול, הכריזו על כוונתם לארגן הופעות חיות שיקדמו את המודעות לתופעת שינוי האקלים, ויתקיימו בשבע יבשות, כולל אנטארקטיקה, ב-18 ביוני של השנה הנוכחית. לפי הציפיות שלהם, יצפו באירוע 2 מיליון אנשים באמצעות 193 ערוצי טלוויזיה.

קראו עוד בכלכליסט

וויליאמס, שישמש כמנהל האמנותי של האירוע, לא חשף פרטים בנוגע לאמנים שיופיעו, בטענה שהוא מעדיף לשמור על גורם ההפתעה. "במקום שאנשים רק יופיעו,אנחנו מתכוונים לגרום לכך שבני האדם יצרו הרמוניה כולם ביחד, באופן מילולי", אמר. בסרטון שהוקרן הובטח כי 100 אמנים ישתתפו במופעים השונים, כשכל הופעה תיארך בין ארבע לשש שעות.

פארל וויליאמס (מימין) ואל גור. הופעות בשבע יבשות, כולל אנטארקטיקה, צילום: אי פי איי פארל וויליאמס (מימין) ואל גור. הופעות בשבע יבשות, כולל אנטארקטיקה | צילום: אי פי איי פארל וויליאמס (מימין) ואל גור. הופעות בשבע יבשות, כולל אנטארקטיקה, צילום: אי פי איי

וויליאמס סיפר כי השתתף בקונצרט לייב ארת' ב-2007 בריו, אך טען שהפעם הכוונה היא לעשות משהו שונה. מוקדם יותר היום אל גור העביר למשתתפים הסבר מהיר על העלייה בפליטת גזי החממה והנזק שנגרם כתוצאה משינויי האקלים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות