אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
CAR2GO בוחנת שימוש במיצובישי חשמלית

CAR2GO בוחנת שימוש במיצובישי חשמלית

חברת השכרת הרכב מציעה ללקוחותיה בתל אביב את הרכב החשמלי, שמוגבל לנסיעות לטווח של 50–70 ק"מ

27.01.2015, 08:18 | תומר הדר

חברת השכרת הרכב CAR2GO החלה בניסוי שימוש ברכב חשמלי בתל אביב, כך נודע ל"כלכליסט". במסגרתו היא מפעילה מכונית מיצובישי iMIEV חשמלית.

קראו עוד בכלכליסט

מנוסח הטופס שקיבלו לקוחות החברה המשתתפים בניסוי עולה כי השימוש במיצובישי החשמלית לא כרוך בחיוב בגין קילומטראז', כנהוג במכונית בעלת מנוע בנזין, אלא בדמי טיפול של 25 שקל לשעה. בטופס מצוין גם שטווח הנסיעה של הרכב החשמלי מוגבל ונע בין 50 ל־70 ק"מ. לקוחות המשתמשים ברכב מחויבים לסיים את נסיעותיהם במקום שבו קיימת עמדת טעינה ולחברו לעמדה. לדברי גורמים המקורבים לחברה, אם הניסוי יוכתר כמוצלח, תוסיף החברה רכבים חשמליים לצי ההשכרה בתל אביב.

הרכב החשמלי של מיצובישי. אין חיוב על קילומטראז הרכב החשמלי של מיצובישי. אין חיוב על קילומטראז' הרכב החשמלי של מיצובישי. אין חיוב על קילומטראז

הניסוי שעורכת CAR2GO הוא חלק מההיערכות שלה לנוכח זכייתה במכרז השכרת הרכב של עיריית תל אביב, שצפוי לצאת לפועל במהלך השנה הבאה. במסגרת המכרז תספק החברה כ־300 רכבים לעיריית תל אביב, שיפוזרו ברחבי העיר וישמשו להשכרה לפי שעה. עם זאת, הרכבים ש־CAR2GO מיועדת לספק לעיריית תל אביב הם בעלי מנועי בנזין.

מיבואנית מיצובישי כלמוביל נמסר: "כלמוביל סיפקה ל־CAR2GO את רכב ה־iMIEV החשמלי לבקשתה כדי לבחון את התאמתו לצי רכבי ההשכרה שלה".

מ־CAR2GO לא נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות