אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היי, לאן נעלם הספר שלי?!

היי, לאן נעלם הספר שלי?!

ספר שמשמיד את עצמו אחרי יממה, נברשות יפהפיות בצורת תמנונים, מעיל נקניקיה לכלב, קוביה הונגרית ענקית ופותחן צנצנות אוטומטי. חמישה דברים שלא ידעתם שאתם צריכים

31.01.2015, 09:41 | דור צח

1. ספר זה יושמד בעוד 24 שעות

 

הסופר ג'יימס פטרסון בחר דרך לא ממש סטנדרטית לקדם את הספר החדש שלו, Private Vegas: הוא הגריל עותק דיגיטלי שלו בין 1,000 קוראים, ואלה קיבלו 24 שעות בדיוק לקרוא אותו - לפני שהטקסט משמיד את עצמו. אה, ויש גם עותק שבאמת משמיד את עצמו, פיזית, ועולה סכום פעוט של כ-295 אלף דולר. גם אתם שומעים בראש עכשיו את מוזיקת הרקע של "משימה בלתי אפשרית"?

אז כמה עולה ספר שמשמיד את עצמו? אז כמה עולה ספר שמשמיד את עצמו? אז כמה עולה ספר שמשמיד את עצמו?

 

2. חתול מפלצת? תמנון נברשת!

 

בזמן שהזמרת Sia גרמה לכולנו לשמוע איך היא תתנדנד על הנברשת (שנדליר, בלעז), המעצב אדם וולקאבאג' העלה לאתר שלו פרויקט שלוקח את תחום הנברשות המפואר צעד אחד קדימה. הנברשות שעיצב וולקאבאג' בשנים האחרונות נראות כמו תמנונים צבעוניים או המפלצת המיתולוגית מדוזה, וכמה מהדוגמאות יפהפיות. למרבה הצער מדובר בפרויקט אמנותי, אז אל תבנו על תמנון שיככב בסלון שלכם.

 

תמנון, תמנון שעל הקיר, מי היפה בכל העיר? תמנון, תמנון שעל הקיר, מי היפה בכל העיר? תמנון, תמנון שעל הקיר, מי היפה בכל העיר?

 

3. נקניכלב

יש אנשים שיילכו רחוק מדי בשביל משחק מילים. מי שעיצבו את מעיל הכלבים הזה, בצורת נקניקיה בלחמניה (כלומר, Hot Dog) בהחלט משתייכים לקטגוריה הזאת - אף על פי שהם יפנים, שפה שבה כלל לא בטוח שמשחק המילים מובן. המעיל עולה 60 דולר ונראה חמוד להפליא, אבל ספק אם בגד מנופח כל כך נוח לכלב, ואולי עדיף להסתפק במשהו פחות ראוותני לימי החורף הקרים.

נקניכלב, יכול לעשות כל מה שנקניכלב עושה נקניכלב, יכול לעשות כל מה שנקניכלב עושה נקניכלב, יכול לעשות כל מה שנקניכלב עושה

 

4. אימה הונגרית

 

המדור מתקשה להסתיר את חיבתו לקוביות הונגריות, אבל אפילו לנו המוצר הבא נראה מוגזם: אם בפאה של קוביה הונגרית סטנדרטית יש 9 משבצות, בקוביה הבאה יש בכל צד… ובכן, 169 משבצות. קליל. ואם זה לא מספיק, הקוביה הזאת שוקלת שלושה קילוגרם (כולל האריזה) ועולה סכום מגוחך של 340 דולר. להונגרים במשקל כבד.

המתנה האכזרית ביותר לתת למישהו עם OCD המתנה האכזרית ביותר לתת למישהו עם OCD המתנה האכזרית ביותר לתת למישהו עם OCD

5. פתחת לבד?

 

רובנו היינו בסיטואציה המביכה הזאת לפחות פעם אחת: הטוסט כבר מוכן, הקפה גם, וכל מה שנשאר הוא לפתוח צנצנת ריבה ו… היי, למה הצנצנת לא נפתחת? מה הכישוף האפל הזה? אם גם אתם סובלים מהתופעה, או פשוט ממש עצלנים, פותחן הצנצנות האוטומטי הוא בשבילכם. 11 דולר באמזון.

אני שחררתי לך אותו אני שחררתי לך אותו אני שחררתי לך אותו

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות