אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אתם חדורי מוטיבציה, מלאי תשוקה ויצירתיים? זה לא ישיג לכם את העבודה צילום: אלכס קולומויסקי

אתם חדורי מוטיבציה, מלאי תשוקה ויצירתיים? זה לא ישיג לכם את העבודה

בלינקדאין פרסמו את רשימת התיאורים הנדושים ביותר מתוך הפרופילים באתר - 'חדור מוטיבציה' הגיע למקום הראשון; כיצד תוכלו למתג את עצמכם בקריירה ולשדרג את הפרופיל המקצועי שלכם

29.01.2015, 13:17 | שירות כלכליסט
אם אתם חדורי מוטיבציה לקידום הקריירה שלכם, מלאי תשוקה לעשות את העבודה הטובה ביותר ויצירתיים ביותר, אז יש לנו חדשות עבורכם: אתם בדיוק כמו כולם.

קראו עוד בכלכליסט

בלינקדאין פרסמו את הרשימה השנתית של המילים הכי משומשות ולא מלהיבות שבהן השתמשו המנויים בפרופיל שלהם ברשת החברתית. בתואר המילה המשומשת ביותר זכתה מוטיבציה.

אלו הם התאורים הנדושים ביותר בפרופילים בלינקדאין:

1. חדור מוטיבציה

2. נלהב

3. יצירתי

4. שאפתן

5. בעל ניסיון נרחב

לפיכך, אם החלטתם שהגיע הזמן לקדם את הקריירה בנתיבים חדשים ולהתחיל לבחון אפשרויות עבודה חדשות, רצוי שראשית תשקיעו זמן לחשוב על המיתוג המקצועי שלכם. לשם כך, מומלץ שתוותרו על התיאורים הנדושים. בלינקדאין ממליצים על כמה צעדים פשוטים שיעזרו לכם לרענן את הפרופיל שלכם.

תקציר קורות החיים

לא מספיק רק להיפטר מהמילים הנדושות, צריך לכלול דוגמאות שיסבירו כיצד המוטיבציה שלכם באה לידי ביטוי או כיצד היא הובילה לשיפור בתוצאות העסקיות. גרמו לתקציר שלכם בפרופיל הלינקדאין להציג את התוצאות שהשגתם.

חדורי מוטיבציה? כך גם כל שאר העובדים, צילום: עטא עוויסאת חדורי מוטיבציה? כך גם כל שאר העובדים | צילום: עטא עוויסאת חדורי מוטיבציה? כך גם כל שאר העובדים, צילום: עטא עוויסאת

תמונת הפרופיל

בחנו היטב את תמונת הפרופיל שלכם. האם לדעתכם היא מייצגת את הדימוי המקצועי שאתם רוצים להעביר? לתמונת הפרופיל יש יותר חשיבות מכפי שאתם חושבים. יש סיכוי גבוה פי 14 שיצפו בפרופיל שלכם אם הוא כולל תמונה, לכן וודאו שהיא מציגה את הדימוי המקצועי הטוב ביותר שלכם. רצוי שבתמונה תלבשו בגדים המתאימים לעבודה, שהיא תתמקד באזור הפנים והכתפיים ותכלול חיוך מלא ביטחון.

הכותרת

אל תקברו את החדשות. כתבו כותרת חזקה שתגרום לאנשים לרצות ללמוד עוד עליכם. לדוגמה, "ישראל ישראלי: פותר בעיות טכניות מורכבות באמצעות כתיבת קוד", מעניק הרבה יותר מידע לעומת – "ישראל ישראלי: מהנדס תוכנה". אם אתם מחפשים עבודה באופן אקטיבי, רצוי להוסיף זאת לכותרת.

הצד הטוב שלכם

דרך טובה להוכיח שאתם אנשים חדורי מוטיבציה היא לכלול עבודות בהתנדבות ואת ארגוני הצדקה שאתם תומכים בהם. פרטים מסוג זה בהחלט יכולים לעזור לכם להתקבל לעבודה. 41% מהמעסיקים שהשתתפו בסקר שערכו לינקדאין בארה"ב, אמרו כי הם מעניקים לעבודות בהתנדבות חשיבות זהה לזו של ניסיון בעבודה בשכר.

כישורים

פירוט הכישורים שלכם בפרופיל הלינקדאין מעלה את הסיכוי שיצפו בפרופיל שלכם פי 13. הכישורים שלכם מייצגים סקירה ויזואלית של המיתוג המקצועי שלכם. כלומר, דרך פשוטה וקלה לעיכול שתבטיח שתופיעו בתוצאות חיפושים ומציגה את טווח הכישרונות שלכם.

ממליצים

תנו לאחרים לשבח אתכם. על מנת להשיג את ההמלצות הטובות ביותר האפשריות, בקשו ממישהו שעבד איתכם לספק דוגמאות ספציפיות של הכישורים והיכולות שלכם. הרגישו חופשי להזכיר להם להוסיף פרויקטים משותפים שעבדתם עליהם.

בזכות העדכונים הפשוטים האלה לפרופיל שלכם, תוכלו להבדיל עצמכם מהעדר ולמתג עצמכם כמועמדים הטובים ביותר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות