אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלגיה: האם אוהדים יישלחו למאסר  בגלל שלט במשחק? צילום: איי אף פי

בלגיה: האם אוהדים יישלחו למאסר בגלל שלט במשחק?

השלט שהחזיקו אוהדי סנטנדר התייחס לצבע המדים של הקבוצה, וכלל ציור של אדם במסכה שמחזיק סכין ואת הראש של סטיבן דפור, שעבר ליריבה אנדרלכט

28.01.2015, 17:04 | שירות כלכליסט

הרשויות בבלגיה ופדרציית הכדורגל של המדינה מתכוונות להעניש את אוהדי סטנדרד ליאז' שהחזיקו שלט שהציג שחקן של אנדרלכט ערוף ראש, עוד לפני המשחק הבא של הקבוצה בסוף השבוע הקרוב.

קראו עוד בכלכליסט

השלט. "אנחנו עובדים בשיתוף עם המשטרה לתפוס כמה שיותר ממחברי השלט", , צילום: איי אף פי השלט. "אנחנו עובדים בשיתוף עם המשטרה לתפוס כמה שיותר ממחברי השלט", | צילום: איי אף פי השלט. "אנחנו עובדים בשיתוף עם המשטרה לתפוס כמה שיותר ממחברי השלט", , צילום: איי אף פי

השלט, שעליו נכתב אדום או מת (Red or Dead), התייחס לצבע המדים של סטנדרד וכלל ציור של אדם במסכה שמחזיק סכין ואת הראש של קשר אנדרלכט סטיבן דפור, שבעבר שיחק עבור סטנדרד אך עבר ליריבה אנדרלכט.

השלט המתנוסס עורר זעם ושר הפנים אמר כי הוא שוקל להטיל עונש שעלול לכלול איסור לחמש שנים על קיום משחקים באצטדיון וקנס של 5,000 יורו שיוטל על כל אוהד שהיה מעורב. "אנחנו עובדים בשיתוף עם המשטרה לתפוס כמה שיותר ממחברי השלט", מסרה דוברת של משרד הפנים.

שר החוץ, דידיר רינדרס, הגיב אף הוא וכינה את השלט "חסר טעם, מטופש ולא מקובל". דפור הורחק במשחק, שהסתיים בניצחון 2-0 לסטנדרד.

איב לטרמה, ראש הממשלה לשעבר ואוהד של סטנדרד, הביע גם את האכזבה שלו. "המשחק בין שתי הקבוצות נהרס על ידי קומץ אוהדים . אני עדיין אוהד, אך מתבייש בשלט", כתב בטוויטר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות