אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ננו דיימנשן מגייסת 5 מיליון שקל ממשקיעים פרטיים צילום: shutterstock

ננו דיימנשן מגייסת 5 מיליון שקל ממשקיעים פרטיים

מחיר הגיוס נמוך ב-9% משווי המניה בנעילת המסחר אתמול. החברה מרחיבה פעילות בתחום חומרי הננו במסגרת שיתוף פעולה עם חברת כימיקלים מסין

29.01.2015, 13:20 | ניר צליק

ננו דיימנשן, העוסקת בפיתוח מדפסות תלת ממד, תגייס 5 מיליון שקל ממשקיעים פרטיים לפי מחיר מניה של 1.65 שקל. מדובר בדיסקאונט של 9% על מחיר השוק של המניה אתמול בסגירת המסחר.  

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת כוונת ננו דיימנשן להרחיב פעילותה בתחום חומרי הננו חתמה החברה על הסכם שת"פ עם חברה סינית מתחום הכימיקלים (ששמה לא נמסר). במסגרת ההסכם החלו שתי החברות לפעול במשותף להקמת מפעל לייצור ננו-חומרים בסינגפור בהשקעה של כ-3 מיליון דולר. את עלות ההקמה תממן החברה הסינית, שתקבל 50% ממניות החברה החדשה.

החברה הסינית, הנמנית על רשימת Global Fortune 500 (דירוג שנתי של 500 החברות הגדולות בעולם על פי הכנסות), פועלת בתחום הכימיה והאנרגיה. לחברה מכירות שנתיות של כ-35 מיליארד דולר.

המפעל ייצר ננו-חומרים ייחודיים המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת ומיועדים לשווקים שונים (למעט שוק ה-PCB שבו עוסקת ננו דיימנשן גם היום ותמשיך לפעול בו באופן עצמאי. שתי החברות יקימו חברת בת משותפת בסינגפור מלוא ההשקעה הכספית תתבצע ע"י החברה הסינית תמורת 50% ממניות החברה החדשה.

ננו דיימנשן הוקמה בשנת 2012 ועוסקת במחקר ופיתוח הדפסת אלקטרוניקה מתקדמת בתלת ממד, כולל מדפסת המדפיסה מעגלים אלקטרוניים מודפסים (כרטיסי PCB), ופיתוח מוצרי דיו מבוססי ננוטכנולוגיה שהינם מוצרים משלימים ונלווים למדפסות תלת-מימד. החברה נוסדה על ידי ארבעה יזמים מנוסים, שרון פימה, עמית דרור, סיימון פריד ודגי בן-נון, בעלי רקע בחברות דפוס דיגיטלי מהמובילות בעולם ובחברות טכנולוגיה.

מגייסים ומתרחבים מגייסים ומתרחבים מגייסים ומתרחבים

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות