אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בני בגין חוזר לפוליטיקה: משוריין למקום 11 בליכוד צילום: עמית שאבי

בני בגין חוזר לפוליטיקה: משוריין למקום 11 בליכוד

לאחר כשנתיים בהן לא היה בכנסת, חוזר בנו של רה"מ לשעבר מנחם בגין כשריון של נתניהו. במקביל, במפלגת כולנו ראש עיריית ערד ולי פלוסקוב תחליף את צגה מלקה במקום ה-6

29.01.2015, 14:56 | רוני זינגר
בני בגין חוזר לפוליטיקה. לאחר כשנתיים בהן לא היה בכנסת חוזר בני בגין - בנו של ראש הממשלה לשעבר בני בגין, לזירה הפוליטית. ראש הממשלה בנימין נתניהו הציג היום את רשימת הליכוד לכנסת ובה מופיע בגין במקום ה-11. בגין נכנס למקום זה כשיריון של נתניהו ולא התמודד לבחירה בפריימריס. בגין כיהן כשר בלי תיק לפני שתי ממשלות - בממשלה ה-32 ואולם בפריימריס שהתקיימו לליכוד בשנת 2012 לקראת הממשלה האחרונה, נדחק בגין למקום לא ריאלי ולכן לא כיהן כחבר כנסת.

קראו עוד בכלכליסט

הפעם לא נאלץ בגין להתמודד עם חברי מרכז הליכוד וזכה, כאמור, לשריון מקום מיוחד מטעמו של ראש הממשלה. מהליכוד נמסר כי הודעת נתניהו על השיבוץ החדש, לחברי מזכירות הליכוד התקבלה "בתשואות רמות" ואושרה פה אחד. יו"ר מזכירות הליכוד ישראל כץ מסר כי "בני בגין הוא הליכוד האמיתי, הרשימה הסופית של הליכוד היא רשימה מצוינת, מגוונת ומייצגת את כל חלקי העם".

בני בגין, צילום: עמית שאבי בני בגין | צילום: עמית שאבי בני בגין, צילום: עמית שאבי

לצד בגין שוריינה במקום ה-23 ד"ר ענת ברקו. לצד זאת, הודיעה היום מפלגת "כולנו" של משה כחלון כי במקומה של צגה מלקו, שנאלצה לפרוש מהרשימה בשל אי עמדיתה בתנאי חוק הצינון, תכנס ולי פלוסקוב, ראש העיר ערד. פלוסקוב, יוצאת חבר המדינות, היתה עד לאחרונה חברה במפלגת "ישראל ביתנו". פלוסקוב מסרה כי "אני גאה להצטרף למפלגה שחרתה על דגלה נושאים שעונים לאתגרים עמם אנחנו מתמודדים בפריפרייה". פלסקוב תוצב במקום ה-6 ברשימה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות