אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות המלצת ביהמ"ש: נמשכה העתירה נגד מינוי סמנכ"ל המטענים ברכבת צילום: אתגר הנדסה וייעוץ

בעקבות המלצת ביהמ"ש: נמשכה העתירה נגד מינוי סמנכ"ל המטענים ברכבת

מדובר בעתירה שהוגשה על ידי ועד עובדי הרכבת כנגד מינויו של אורי שריר לתפקיד, אך הוועד יוכל לשוב ולעתור בשבוע הבא

29.01.2015, 20:02 | ליאור גוטמן

ועד עובדי רכבת ישראל משך היום (ה') את עתירתו כנגד מינויו של אורי שריר לתפקיד סמנכ"ל המטענים של רכבת ישראל. העתירה הוגשה על ידי ועד עובדי הרכבת בטענה ששריר אמור להשתבץ לתפקיד בכיר ברכבת בטענה שמדובר במכרז פסול מיסודו "למי שלא עמד בתנאי סף מלכתחילה אך סומן מראש כזוכה".

קראו עוד בכלכליסט

למרות הטענות הקשות, סגנית נשיאת בית הדין לעבודה בתל אביב השופטת הדס יהלום לא התרשמה שיש בהן ממש, והיא המליצה לעותרים למשוך את הבקשה משני נימוקים. הראשון היה קושי למצוא אסמכתאות לכאורה לעתירות שהוגשו והשני הוא השיהוי הרב שבין פרסום דבר המינוי לבין עתירת הוועד לבית הדין לעבודה.

לאחר סבב חקירות שבוצע הן על ידי באי כוחם של העותרים והן על ידי באי כוחם של המשיבים הממליצה השופטת יהלום שנית שהעתירה תימחק, מה שהוביל את הוועד לאמץ את המלצת בית המשפט. "בית הדין המליץ למבקשים בתחילת הדיון וחזר והמליץ בסיומו, למחוק את הבקשה", סיכמה יהלום, והותירה אפשרות לוועד להגיש עתירה מחודשת עד לשבוע הראשון של פברואר.

רכבת ישראל יוצגה על ידי עו"ד אלון עזרא, ענת צוקר לוי והדס לב ברזון ממשרד רובין שמואלביץ. העותרים יוצגו בהליך ע"י עוה"ד אהוד שילוני ומיכל גריידי.

 , צילום: ערן יופי כהן צילום: ערן יופי כהן  , צילום: ערן יופי כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות