אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סכסוך יקר: אשת המיליארדר דורשת מיליון דולר בחודש כדי לגדל את הילדים צילום: בלומברג

סכסוך יקר: אשת המיליארדר דורשת מיליון דולר בחודש כדי לגדל את הילדים

קן גריפין טוען שדרישותיה הכספיות של אשתו בנפרד לגידול הילדים - משמשות בעצם למימון אורח חייה הראוותני

31.01.2015, 18:27 | שירות כלכליסט

מאבק הגירושים המכוער בין מנהל קרן הגידור המיליארדר קן גריפין משיקגו ואשתו בנפרד אן דיאז גריפין רק הולך ומסלים. במסמכים שהגיש לאחרונה גריפין לבית המשפט הוא טוען כי אשתו דורשת 1 מיליון דולר בחודש לכיסוי הוצאות הקשורות לשלושת ילדיהם המשותפים. אולם גריפין גורס כי הסכום הגבוה נועד דווקא לממן את אורח חייה הראוותני של האישה, שלדבריו כולל טיסות במטוס פרטי בשווי 300 אלף דולר בחודש, השכרת בתי חופשות בשווי 160 אלף דולר בחודש ועוד 60 אלף דולר להשכרת משרד והעסקת צוות עובדים.

קראו עוד בכלכליסט

בתגובה מסרה דיאז, כי הטענות של גריפין "מלאות בשקרים ומהוות דוגמה נוספת לניסיונות של קן גריפין - האיש העשיר באילינוי - להעניש את המשפחה שלו ולחמוק מהאחריות שלו לפי החוק במדינה לשמור על אורח החיים של ילדיו".

בני הזוג בימים מאושרים יותר, צילום: בלומברג בני הזוג בימים מאושרים יותר | צילום: בלומברג בני הזוג בימים מאושרים יותר, צילום: בלומברג

דיאז מודה כי היא דורשת 1 מיליון דולר עבור כיסוי ההוצאות של שלושת הילדים, שהם בני פחות מ-10, אך מדגישה כי גריפין מסרב להעניק לילדיו את "התמיכה לחיים אליהם הם מורגלים וזכאים תחת החוק באילינוי".

במסמכים קודמים שהגישה דיאז לבית המשפט היא ציינה כי היא וילדיה "התרגלו לאורח חיים השמור לעשירים ביותר", שכולל בתים בשיקגו, באספן, בהוואי, במיאמי ביץ' ובניו יורק. כמו כן, הם נהנו "מגישה בלתי מוגבלת" לשני מטוסים פרטיים שהטיסו אותם לשלל הבתים וכן ליעדים נוספים. עוד הוסיפה דיאז, כי למשפחה יש "צוות עובדים נרחב שמסייע, כולל עובדי משק בית, אבטחה ועובדי משרד". למשפחה יש גם חברה משלה המעסיקה עובדים, בשם "גריפין פמילי סרוויסס".

שווי ההון של גריפין (46), מייסד קרן הגידור סיטאדל, נאמד לפי ההערכות של מגזין פורבס ב-5.5 מיליארד דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות