אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אנטרופי מתנגדת למדיניות התגמול באורתם סהר צילום: שחר תמיר

אנטרופי מתנגדת למדיניות התגמול באורתם סהר

אסיפת בעלי המניות של חברת הבנייה תתקיים בפברואר, לאחר שכבר נדחתה פעמיים. עם זאת, בשל חילוקי דעות עם חברת הייעוץ, עדיין לא יידון בה עדכון הסכם השכר של המנכ"ל

02.02.2015, 08:23 | ניר צליק

אסיפת בעלי המניות של חברת הבנייה אורתם סהר, שהיתה אמורה להתקיים כבר ב־4 בינואר ונדחתה פעמיים, תתקיים בסופו של דבר ב־5 בפברואר. עם זאת, לא יידונו בה שניים מהסעיפים העיקריים שעמדו על סדר היום של החברה: תיקון מדיניות התגמול ועדכון הסכם השכר של המנכ"ל אמיר נחום, שהוא גם בעל השליטה (47%). זאת בעקבות התנגדותה של אנטרופי לכמה מהסעיפים שנגעו לסוגיות אלה. הדיונים בין החברה ובין אנטרופי נמשכים בימים אלו. 

קראו עוד בכלכליסט

בהודעת הזימון לאסיפת בעלי המניות צוין כי עלות השכר החדש שביקש למשוך בעל השליטה עומדת על 137.5 אלף שקל בחודש, זאת לעומת 150 אלף שקל בהסכם הקודם. בנוסף לכך חברת הניהול, שדרכה נחום מקבל את שכרו, תהיה זכאית להוצאות כלכלה, אירוח ונסיעות, כמו גם לטלפון נייד ולרכב מדרגה 7.

נחום גם יהיה זכאי למענק הסתגלות במקרה של פרישה שלא יעלה על שישה חודשי עבודה, כ־800 אלף שקל, אם עבד בחברה יותר מחמש שנים.

בנוגע למדיניות התגמולים, החברה ביקשה לקבוע כי הרכיב הקבוע בשכר יו"ר הדירקטוריון יהיה 83% והרכיב המשתנה (בונוסים ואופציות) יהיה 17%. המנכ"ל ייהנה מרכיב קבוע של 85%. בעניין זה יש לציין כי השאיפה של אנטרופי היא שהרכיב המשתנה יהיה גבוה יותר כדי לתמרץ את הבכירים להעלות את רווחי החברה.

מאורתם סהר נמסר: "הנושא הוסר מסדר היום כדי למצות את המשא ומתן עם הגופים המוסדיים, וכדי לא לדחות את ההחלטות בנושאים הנוספים".

 , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק  , צילום: שאטרסטוק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות