אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גולן טלקום נערכת להיכנס לשוק הטלווזיה: מפרסמת סקר העדפות צילום: שוקה כהן

גולן טלקום נערכת להיכנס לשוק הטלווזיה: מפרסמת סקר העדפות

החברה פרסמה סקר הבוחן את העדפות הצפייה של הקהל. בתוך כך החברה מתקדמת בקצב מהיר בפירוק רשת הסלולר העצמאית שלה

02.02.2015, 11:56 | אופיר דור

גולן טלקום מתקדמת לקראת כניסה לשוק הטלוויזיה. החברה הסלולרית פרסמה אתמול (א') בעמוד הפייסבוק שלה סקר לבחינת העדפות הצפייה הטלוויזיוניות של לקוחותיה.

קראו עוד בכלכליסט

"מרגע הקמתה, גולן טלקום הביאה למהפכה וטלטלה את שוק הסלולר. אנו מאמינים כי גם שוק הטלוויזיה זקוק למהפכה שתשנה את כללי המשחק", כותבת החברה בהקדמה לסקר. במסגרת הסקר נשאלים הגולשים איזה סוג תכנים הם מעוניינים לקבל בטלוויזיה (ערוצי הבסיס, ילדים, סרטים, סדרות, טבע, ריאליטי וכו'), איך הם מעוניינים לקבל את התכנים (ספריית VOD או ערוצים) וגם איזה ערוצים הם היו רוצים לראות בטלוויזיה של גולן טלקום.

גם סלקום, שנכנסה לשוק הטלוויזיה בסוף השנה שעברה, ביצעה סקרים רבים לפני שנכנסה לתחום. המסקנות שעלו מהסקרים שביצעה סלקום היו שהקהל אינו מעוניין בעומס הערוצים שיש ב-HOT ו-yes ושהישראלי עובר לצריכת תוכן במתכונת VOD. על סמך סקרים אלו בנתה סלקום את חבילת הטלוויזיה שלה שעולה 99 שקל ובמרכזה ספריית VOD.

שידורי הטלוויזיה של סלקום. גם היא ביצעה סקרים רבים שידורי הטלוויזיה של סלקום. גם היא ביצעה סקרים רבים שידורי הטלוויזיה של סלקום. גם היא ביצעה סקרים רבים

גולן טלקום בוחן את הכניסה לשוק הטלוויזיה כבר זמן רב. כבר לפני שנה, בינואר 2014, נחשף ב"כלכליסט" כי גולן טלקום מנהלת מגעים עם ספקי ציוד לרכישת אלפי קופסאות תקשורת חכמות (Set top box) שיאפשרו שיחות טלפון, חיבור לאינטרנט וקליטת שידורים מהאינטרנט על גבי המסך הגדול בבית. באחרונה הצהיר היזם והמנכ"ל מיכאל גולן כי החברה תיכנס תוך שנה לתחום הטלוויזיה.

בתוך כך, גולן ממשיכה לפרק את מתקני הסלולר שהקימה, אף שהסכם שיתוף הרשתות שלה עם סלקום עדיין לא אושר ויצא לדרך. לפי אתר המשרד להגנת הסביבה, החברה פירקה בתוך חצי שנה כ-500 מתקני גישה (אנטנות קטנות) מתוך כ-700 שהיו לה. גולן מעולם לא הקימה אתרי סלולר גדולים אלא רק מתקנים עירוניים קטנים והיא נשענת על אירוח על גבי רשת סלקום. פירוק מתקני הגישה, שנועד לחסוך בעלויות, עומד לכאורה בניגוד לתנאי הרישיון של גולן. לפירוק של האתרים העצמאיים אין השפעה על הקליטה ברשת גולן טלקום מכיוון שזו מתבססת בכל מקרה על אירוח על גבי רשת סלקום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
תגידו לגולן
כול הכבוד לגולן טלקום אם לא החברה הזאת אתם כנראה שכחתם כיצד הייתם משלמים לטייקונים אחרים סכומים של ראלפי שקלים בחודש וגם הייתם מפחדים מתי בנק השיחות ייגמר ושעות להיות במוקד שירות כדי להזדכות על סכומים שלא אהבתם ! פשוט תשתקו ותגידו תודה לגולן טלקום שעשה מהפכה בישראל ותן לכולם אפשרות לשלם לא יותר ממאה שקל בחודש חסרי הכרת תודה זה מה שאתם
בצלאל , תל אביב  |  17.08.15
19.
גולן טלקום החברה הכי מחפירה בארץ!! להורות על סגירתה מיד ולשים סוף לעבריינותה!!
גולן עבריין חוק שמפר חוזה ותנאי רשיון מפעיל סלולר בישראל , חברה מסחרית בישראל שמצפצפת לא רק על הרגולטורים, אלא גם מבצעת קניבליזציה חריפה של משאבי הרשת של סלקום שבזכות חליבת תשתיותיה של סלקום במחיר נזיד עדשים" מתקיים כאן גולן וממשיך להוביל את שוק הסלולר לתחרות במדרון תלול לתהום-תרתי משמע. היגיעה הזמן שמרד התקשורת יפסיקו לתת "חסינות" לגולן טלקום !!
מיקי  |  23.04.15
18.
כל מי שמפר תנאי חוזה מול מדינת ישראל מקבל "בונוס" גם ..??
גולן טלקום מתכננים לספקי ציוד שיכללו מודם, נתב אינטרנט קווי ואלחוטי ומתאם. קופסאות חכמות שיאפשרו ביצוע שיחות טלפון ושידורי טלוויזיה באמצעות האינטרנט. לגולן טלקום עד כה אין כל רשיון לשווק כלום על הפס הרחב !! גם לא רשיון "אחוד" !! גם במיזם אנלימיטד הופיע גולן כספק תשתית אינטרנט+ספק אינטרנט כאשר בפועל אין לחברה כל רשיון כחוק בתחום זה - ועל כן נימחק גולן מרשימת הספקים לאחר שניחשף "טעות" זו כבל עם ומסכים לציבור. חברה שמפרה תנאי רשיון מפעיל סלולר בישראל ומפרקת אתרי סלולר , חברה שמפרה תנאי מיכרז מפעיל סלולר בישראל - איננה ראויה להיכנס לתחרות בשוק התקשורת בישראל ויש לשלול מגולן את הרשיון ומיד ! חברת סלולר שמתנהלת בישראל כמפעילה וירטואלית MVNO ובפועל מחוייבת לרגולציה וחובות של חברת סלולר אמיתית ברשיונה MNO ומפרה בדרך התנהלותה כאן את חובת מחוייבויותיה תיכנס לתחום האינטרנט והטלפוניה הביתית והטלוויזיה ?? מישהו כאן כנראה איבד את הדעת וההגיון בישראל .... כל מי שמפר תנאי חוזה מול מדינת ישראל מקבל "בונוס" גם ..?? ממש שערוריה .
GALP COHEN  |  16.04.15
17.
ל11 - אזרחי ישראל הם אלו שמממנים את התקיימות גולן כאן !! נאאא לדייק !!
גולן מתקיים כאן במהפכת בלוף כחלון/גולן גולן מתקיים כאן ללא כל לקיחת סיכון והשקעות בתשתיות בחסות כחלון שאיפשר לפטם טייקון נוכל על גב "הלאמת" 3 תשתיות חברות הסלולר בישראל במסגרת חקיקת "חוק הנדיה הפנים ארצי 2010-2011" . כולנו פראיירים של גולן וכולנו ניפרע את הצ'קים ללא כיסוי שגולן מחלק בפגיעה בפנסיה שלנו/חסכונות/אבטלה ומיסים עקיפים מגיעים לפה גורמים מחו"ל. מקבלים מהמדינה - מאיתנו מתנות בחינם אז זה טוב לאזרחים למה ?? מה כספי הציבור/המדינה נועדו לפטם חברה מסחרית כאן כדי שתעשה אקזיט ? בגולן מקיימים שום תנאי מהזכיון להשקעות. מנצלים את זה לחנוק תעשייה שלמה ולגרום לפיטורי אלפי עובדים. ועוד קוראים לו רובין הוד שמציל אותנו מלהיות פראיירים. אז הציבור לא טיפש בכללל : אזרחי ישראל מגלים שכולנו פראיירים של גולן וכולנו נפרע את הצ'קים ללא כיסוי שגולן מחלק. עם כל הביקורת על מפעילות הסלולאר הוותיקות הרי אם הם היו מקבלות תשתיות במחיר מתנה כמו שגולן מתקיים כאן -3 החברות הוותיקות היו משווקות לנו חבילת סלולר במחיר 10 שח מזמן כאן ... לא יתכן שמגיע פופוליסט, אשר לא ממש השקיע סכומים משמעותיים בתשתיות תקשורת ובמדינת ישראל, אלא רוכב (תרתי משמע) על רשתות וותיקות, וכל שנותר לו ולך לשכנע בפופוליזם זול שהוא מביא את הבשורה החדשה. ?? את פניו האמיתיות של גולן שחשב לעשות מאזרחי ישראל טיפשים בסלוגן "מספיק להיות פראייר " כבר לא ניתן להסתיר באמצעות יחצנ"ים כמוך שמלקקים לגולן תמורת 10 שח לשעה אבל אינם משכנעים יותר לאור תחמנותם.
SIMON REX , ישראל  |  10.04.15
16.
ל-13 - מיכאל גולן תותח במה ??? תותח שמתחזה לצדיק העם ונפוליאון !!
תותח במה בדיוק ??? תותח בנוכלות ושיווק חברת פח !! תותח בניצול רגולציה מעוותת וקבלת מליוני שח מתנה מהמדינה לחברה מסחרית גולן !! תותח באחיזת עיני המנויים והציבור בהסתרת התנהלות חברת גולן כחברה וירטואלית כאן המפרה תנאי רשיון מפעיל סלולר , מפרקת אתרי סלולר בניגוד לתנאי רשיון מפעיל סלולר בכדי לחסוך לגולן ומשאירה מנויים ללא קליטה !! תותח בהשרשת מודל "אפסססס שרות -אפסססס איכות בקו סלולר - אפססס טכנולגיה ולו רק בכדי לגייס פראיירים לגולן ולהתפאר כאן כמהפכן שמשווק חבילת סלולר יד2 וגוזר קופון על גב המנויים ותשתיות כולם !! תותח שבהסכם ההתקשרות לגולן מצליח "להסתיר" את מלכודות הדבש ממנויים שמתניידים לגולן בתמימותם ולבסוף הם מגלים שמיכאל גולן עושק ודופק אותם יותר מכולם ! תותח שמחזיק צי יחצנ"ים להזרעת שינאת חינם והקמת עליהום על כולם ברשת/במדיה עם ספינים וספוטים ממומנים של מתחזים מטעם גולן המפזרים שקרים הזויים ולשון הרע הגובל בדיבה ובפלילים גם !! הבלון הנפוח מאגלומניה חולנית מיכאל גולן וחברת הפח של הנפוליאון המתחזה לצדיק העם ניחשף לנו המנויים והקוראים ברשת שכבר מבינים ומזהים את נוכלות גולן וסירחון גולן ממרחקים . היינו בגולן - והחלטתי כן להגיב כאן בכדי להעמיד דברים על דיוקם ליחצ"ן תחמן כמוך .
דני -קורא המדור , רמת השרון  |  10.04.15
לכל התגובות