אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קמטק קיבלה הזמנה ראשונה למדפסת תלת מימד

קמטק קיבלה הזמנה ראשונה למדפסת תלת מימד

מדובר בהזמנה המסחרית הראשונה למערכת שפיתחה החברה - Gryphon. המערכת הותקנה במפעל של הלקוח בקליפורניה ופועלת כעת בסביבת ייצור

02.02.2015, 16:31 | ניר צליק

קמטק, חברת ציוד הבדיקה למעגלים מודפסים, קיבלה הזמנה על תנאי מ-Bay area circuits למדפסת התלת מימד של החברה – Gryphon. ההזמנה תהפוך לרשמית עם השלמה מוצלחת של תהליך בחינת המערכת.  

קראו עוד בכלכליסט

זוהי ההזמנה המסחרית הראשונה למערכת Gryphon בעקבות סיום מוצלח של תהליך בדיקה, המהווה אבן דרך עבור החברה.

מערכת Gryphon נועדה להחליף את השיטה המסורתית להדפסת מסכות הלחמה הנעשה כחלק מייצור מעגלים מודפסים (PCB). מערכת Gryphon מאיצה את הייצור, לצד שיפור מהותי באמינות ובתפוקות התהליך. מערכת Gryphon הותקנה במפעל של הלקוח בקליפורניה ופועלת כעת בסביבת ייצור. חברת Bay Area Circuits עושה שימוש ב- Gryphon בעיקר בתהליך ההשמה של מסכת הלחמה, הנעשה כחלק תהליך ייצור של מעגלים מודפסים.

רפי עמית - מנכ"ל קמטק רפי עמית - מנכ"ל קמטק רפי עמית - מנכ"ל קמטק

קמטק משתמשת בטכנולוגיה של הדפסה תלת־ממדית להדפסה של שכבת מסכת הלחמה שהיא שכבה תלת־מימדית שלעובי שלה יש חשיבות גבוהה. כיום ההדפסה הזו נעשית בשיטות אנלוגיות שכוללות ארבעה־חמישה תהליכי ייצור עם ארבעה־חמישה עובדים שמפוזרים על שטח של 300–400 מ"ר, ואילו השיטה של קמטק עובדת עם מכונה אחת ומפעיל אחד בשטח של 25 מ"ר בלבד וללא זיהום הסביבה. השיטה הקיימת היא בעצם שיטה כימית שדורשת אחר כך גם טיפול במי שפכים, ואילו דרך הייצור של קמטק היא סביבתית יותר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות