אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ללכת בעקבות קים קרדישיאן: כמה תהיו מוכנים לשלם על בחירת שם מקורי לילדכם? צילום: instagram/Kim Kardashian

ללכת בעקבות קים קרדישיאן: כמה תהיו מוכנים לשלם על בחירת שם מקורי לילדכם?

חברה חדשה מתייחסת ברצינות תהומית לבחירת שמות ייחודיים ומעסיקה לשם כך 13 קופירייטרים, 4 היסטוריונים, 12 מתרגמים ושני עורכי דין המתמחים בסימנים מסחריים. תצטרפו לטרנד?

03.02.2015, 14:12 | שירות כלכליסט
רוצים ללכת בעקבותיהן של ביונסה, גווינת' פלטרו וקים קרדשיאן, שהעניקו לילדים שלהם שמות מקוריים? עבור סכום של 32 אלף דולר תוכלו להעניק לילד שלכם שם ייחודי שאין עוד כמותו בעולם, כך מבטיחה חברה שוויצרית שהוקמה לאחרונה. החברה, Erfolgswelle הכינה רשימה של שמות תינוקות ייחודיים, ממנה ההורים הגאים יוכלו לבחור. הרשימה הורכבה על ידי 13 קופירייטרים שהגו את השמות, ארבעה היסטוריונים שהבטיחו את הייחוד שלהם, 12 מתרגמים שבדקו שהשמות לא נשמעים מעליבים בשפות אחרות ושני עורכי דין שווידאו שהשמות לא רשומים כסימן מסחרי.

קראו עוד בכלכליסט

ביונסה ובלו אייבי, צילום: Instagram/HBO ביונסה ובלו אייבי | צילום: Instagram/HBO ביונסה ובלו אייבי, צילום: Instagram/HBO

"תהליך היצירה שלנו אורך כמאה שעות", סיפר מנכ"ל החברה מארק האוזר בראיון לאתר באזפיד. מלבד מציאת השם, בחברה גם כותבים היסטוריה ומיתולוגיה על השם הנבחר. עם זאת, היא אינה יכולה להבטיח שמרגע שהשם נבחר הוא יישאר ייחודי ושאף אחד אחר לא יעתיק אותו.

"בהתבסס על האלמנטים של השם החדש, אנחנו יוצרים סיפור עם מסר חיובי", מוסיף האוזר. "מסיבה זו כל החלקים בשם חייבים לכלול מסר חיובי". האוזר מציין עוד כי בחברה משתדלים להוסיף גם מגע אישי לשם, ומנסים שהוא יתאים "לתרבות ולרקע של המשפחה".

גווינית גווינית' פאלטרו ובתה אפל | צילום: denimblog גווינית

האזור לא מסכים לחשוף שמות פוטנציאליים או את רשימת הלקוחות של החברה, אך בראיון לדיילי מייל אמר כי השם "חייב להתגלגל על הלשון". לכן השם הפרטי לעולם לא יסתיים באותה אות שבה מתחיל שם המשפחה.

לדבריו, תהליך בחירת השם מתחיל בפגישה עם ההורים, אז החברה מעבירה להם רשימת של בין 15 ל-25 שמות, ובהתבסס על ההעדפות שלהם מצמצמים את האפשרויות. "זה מזכיר משחק פינג פונג, אנחנו באים וחוזרים כדי לגלות מה הם רוצים ומה הטעם שלהם, אך המשפחה היא זו שתמיד בשליטה", הוא מסביר. בסופו של דבר ההורים נשארים על 3 אפשרויות, שמועברים לקבוצת מבחן של 780 אנשים שמביעים את דעתם.

קים קרדישיאן, קניה ווסט ובתם נורת קים קרדישיאן, קניה ווסט ובתם נורת' ווסט | צילום: instagram/Kim Kardashian קים קרדישיאן, קניה ווסט ובתם נורת

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות