אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משפחת סימפסון, מהדורת 8 ביט

PLAY

משפחת סימפסון, מהדורת 8 ביט

אמנות פיקסלים מרהיבה של פתיח הסדרה האהובה עם הפתעה בסופו, יצרנית הסלולר HTC מנסה כוחה בראפ ונוחלת כישלון מר, וולטר ווייט מוכר ביטוח רפואי וצלם הופך את הכלב שלו לסופר מריו

03.02.2015, 19:31 | נמרוד צוק

<<<לפליי הקודם - למה כל הזמן משעמם למר סלפי?

1. ועכשיו תכתוב 1,000 פעם "פיקסל ארט זו לא אמנות"

ראינו כבר הרבה גרסאות ומחוות לפתיח של הסימפסונס, אבל גרסת הפיקסל ארט הנהדרת הזו שיצרו פול רוברטסון ואיוון דיקסון מתברגת בקלות לחמישיה הפותחת וגם לרשימת הדברים הכי מוצלחים באינטרנט אי פעם.

2. לא מתעסקים עם HTC, ביצ'!

יצרנית הסמארטפונים הטייוואנית כפי הנראה ממש נואשת לאחרונה, אם לשפוט לפי קליפ ההיפ הופ המחריד למדי שהפיצה לאחרונה, בו מככב הראפר העתיק DocG. מנהלי השיווק של HTC בטח יושבים מול המראה וממלמלים "מה, זה בקטע אירוני ומודע לעצמו" שוב ושוב.

3. בית מרקחת שלום, וולטר מדבר

בדומה לפך השמן של חנוכה, "שובר שורות" ובעיקר הדמות של וולטר ווייט הוא לימון שהפונציאל לסחיטתו נראה נצחי. למשל, כאן הוא חוזר בתפקיד רוקח מפוקפק משהו בפרסומת יעילה לביטוח רפואי.

4. דברים על הכלב שלך

כולם מכירים את התמונות והסרטונים של דברים על חתולים, חתולים בתוך דברים וחתולים מתנגשים בדברים שממלאות כל פינה באינטרנט. הטאמבלר Raising The Ruf נוקט גישה אחרת וחדשנית משהו ומעדיף ללהק לתפקיד החיה שמצטלמת עם דברים את הכלב ראף, עד כמה שזה יישמע מוזר. סדרת העבודות האחרונה שהעלו אליו מוצלחת במיוחד, ובה אפשר לראות את ראף משחק פוטבול עם בובת ארנב, קופץ על פטריות בתפקיד סופר מריו ותולה תמונה על הקיר.

סופר מריו, גרסת העולם האמיתי. עם כלב סופר מריו, גרסת העולם האמיתי. עם כלב סופר מריו, גרסת העולם האמיתי. עם כלב

5. משחק ממוחזר

מדוע התעקשה שרה נתניהו על איסוף סיטונאי של בקבוקים ריקים והחזרתם למחזור, כפי שעולה מעדויות שונות שהתפרסמו בימים האחרונים - עד כדי סיבוך בעלה בעוד פרשה מיותרת? המשחק החדש וההומוריסטי "שר הבקבוקים" - שמפתחיו מגדירים כסאטירה שאינה קשורה למציאות ולא מבקשת לפגוע - מנסה להדגים לנו כמה כיף זה יכול להיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות