אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זכיין של רנואר לביהמ"ש: "רנואר הפרה התחייבות לבלעדיות בקניון בדימונה" צילום: ישראל יוסף

זכיין של רנואר לביהמ"ש: "רנואר הפרה התחייבות לבלעדיות בקניון בדימונה"

לטענת הזכיין, המפעיל חנות של הרשת בקניון פרץ סנטר, רנואר עומדת לפתוח בקניון חנות נוספת בגודל כפול. הרשת: הנושא נידון בבית המשפט

04.02.2015, 09:04 | אורנה יפת וזוהר שחר לוי

זכיין של חברת האופנה רנואר, המפעיל חנות של הרשת בקניון פרץ סנטר בדימונה, טוען בפנייה לבית המשפט כי הרשת הפרה את התחייבותה כלפיו לבלעדיות, ופועלת בימים אלה לפתוח חנות נוספת של רנואר, כפולה בגודלה מזו שלו, באותו קניון.

קראו עוד בכלכליסט

ב"בקשה בדרך המרצה" שהגיש הזכיין ישראל אלבז לביהמ"ש המחוזי בתל אביב הוא טוען כי הוא משמש כזכיין של רנואר מאז 2011 וכי החוזה בינו לבין החברה הוארך עד אוגוסט 2015. לדבריו, בעקבות סכסוך בין הצדדים מנסה החברה להפסיק את ההסכם מולו לפני תום החוזה, ועל רקע זה בונה חנות כפולה משלו בגודל 400 מ"ר שאמורה להיפתח בקרוב בקניון.

הזכיין טוען בפני בית המשפט כי בחילופי דברים בינו לבין רנואר נאמר לו שאם ירצה להמשיך את הסכם הזכיינות מעבר לאוגוסט 2015, הוא יידרש לממן מכיסו שיפוץ של החנות בסכום של 800 אלף שקל, אף שלדבריו מדובר "בחוסר תום לב מובהק". לטענתו, לאחר שהבהיר לרנואר שאין בידו הסכום הדרוש לשיפוץ החליטה הרשת לרמוס את זכויותיו ולהוציאו מהחנות באמצע תקופת הזיכיון.

לדבריו, ההתנהלות של רנואר גרמה לו לנזקים כבדים, ובכוונתו לתבוע ממנה פיצוי על כל הנזקים שנגרמו לו.

בשלב זה מבקש הזכיין מבית המשפט למנות בורר בסכסוך, לאחר שלדבריו ניסיונות שנעשו להגיע לפשרה בין הצדדים באמצעות עורכי דין לא צלחו.

מרנואר נמסר בתגובה: "הנושא נידון בבית המשפט, ועד לפסיקתו אין זה מן הראוי לנהלו מעל דפי העיתון".

מימין: החנות שמפעיל הזכיין בקניון ולידה הסניף החדש באותו הקניון, צילום: ישראל יוסף מימין: החנות שמפעיל הזכיין בקניון ולידה הסניף החדש באותו הקניון | צילום: ישראל יוסף מימין: החנות שמפעיל הזכיין בקניון ולידה הסניף החדש באותו הקניון, צילום: ישראל יוסף

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות