אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אהבה כואבת צילום: מועדון מכבי ת"א

אהבה כואבת

אם אוהדי הפועל תל אביב לא רוצים שהגילי ורמוט הבא ישבור להם את הלב הם צריכים לעבוד על זה כבר מעכשיו

03.02.2015, 20:56 | אוריאל דסקל

גילי ורמוט עבר למכבי תל אביב וזכה לשדרוג בשכרו, שקוצץ בתחילת העונה. הפועל תל אביב, קבוצה שנמצאת בחובות ענק, קיבלה עבורו כ-3 מיליון שקל וחסכה כ-3 מיליון שקל בשכר שנתי. כמו כן, הפועל קיבלה שני שחקנים בהשאלה פלוס אופציה לרכישת שחקן נוסף. וכל זה עבור שחקן בן 29 שסובל מכמה פציעות כרוניות.

קראו עוד בכלכליסט

אלו העובדות שמצביעות על כך שהעסקה שעשתה הפועל אינה רעה.

דיבורים מאוהדי הפועל תל אביב על "שבירת לב" ו"בגידה" נלוו למעבר הזה של ורמוט למכבי תל אביב. דיבורים אלו אינם מפתיעים. הקבוצה היא האהבה של האוהדים. השחקנים - במיוחד אלו שמשחקים זמן רב בה ועלו בה לגדולה - הם מושאי אהבה מעצם היותם שכירים של מושא האהבה של האוהדים. וכך, ברגע שמושא אהבה כזה עוזב ועוד לקבוצה היריבה השנואה - מושא אהבה נהפך למושא שנאה.

חיים רמון. בור בוצי של חובות, צילום: עוז מועלם, Ynet חיים רמון. בור בוצי של חובות | צילום: עוז מועלם, Ynet חיים רמון. בור בוצי של חובות, צילום: עוז מועלם, Ynet

אבל בשביל הכדורגלן נדיר שמועדון הכדורגל הוא מושא אהבתו. מועדון הכדורגל הוא מקום עבודה. זה לא שגילי ורמוט גדל במחלקת הנוער של הפועל תל אביב והיא חלק מהעורקים והנימים שלו. הוא הגיע אליה מהפועל חיפה כדי לקדם את הקריירה שלו. הוא עזב אותה לאירופה פעמיים. הוא זכה עם הקבוצה באליפות ובגביעים והוביל אותה לשלב הבתים של ליגת האלופות. בסופו של דבר הוא היה שכיר מצטיין. ועכשיו השכיר הזה, וזה מה שהוא בסופו של דבר, עוזב. הוא עוזב למקום עבודה יציב יותר, מאורגן יותר ושאפתן יותר. מקום העבודה הזה לא מחייב אותו לעזוב את העיר שהוא חי בה והוא גם משלם לו שכר גבוה יותר.

וגילי עוזב גם בגלל שהקבוצה היתה צריכה שיעזוב. אולי לא מבחינה מקצועית (למרות שלעתים עזיבה של כוכב גדול דווקא משחררת שחקנים אחרים) אבל כן מבחינה כלכלית. הפועל תל אביב חייבת את הכסף כי היא במצב כלכלי קטסטרופלי.

מה שכן ברור מהמעבר הזה זה שהפועל תל אביב הופכת למועדון קטן. בעצם, המועדון דוהר לכיוון הזה. וזו הבעיה הגדולה. העזיבה של ורמוט היא רק תסמין.

אוהדי הפועל תל אביב צריכים לבוא קודם כל בטענות להנהלה שלהם - שלמרות שייתכן ועשתה את הדבר הנכון במכירת ורמוט, עשתה כל טעות אפשרית בדרך לשם. חוסר מנהיגות, חוסר חזון, חובות אדירים וניהול חובבני - כל אלו מאפיינים את הפועל תל אביב בתקופתו של חיים רמון.

והעניין הוא שאוהדי הפועל תל אביב מאפשרים לכל זה לקרות לקבוצה שלהם. יש להם עמותה שמחזיקה בבעלותה 20% מהמועדון. הם יכולים להשפיע על העמותה הזו בהירשמות ותשלום ודרכה להשפיע על המועדון. רבים בוחרים שלא לעשות זאת. הם בוחרים להמשיך לתת לחיים רמון את המנדט לניהול המועדון ולראות אותו כושל עונה אחרי עונה וחופר למועדון בור בוצי של חובות.

אם אוהדי הפועל רוצים לשמור את הוורמוט הבא, הם צריכים לעבוד על זה כבר מעכשיו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

2 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
רמון בטפשותו הסכים לנהל
החוליגנים שרק גורמים נזק בקנסות שהם גורמים, לא טורחים להכניס את היד לכיס ולהשקיע. כדורגל היום זה משחק ששותה עשרות מיליונים בשנה. האוהדים תמיד יכולים להקים קבוצה זולה בליגה ג'. שחקנים בארץ עולים סכומים מטורפים, ולבסוף המשקיעים המעטים חוטפים על הראש מ"האוהדים" שגורמים לנזקים. האוהדים האלה יובילו את הפועל לליגה הארצית תוך שנתיים.
ס  |  04.02.15
1.
אם אוהדי הפועל רוצים עתיד טוביותר עליהם........
עליהם לטפל בראש ובראשונה םשל שער 4-5 שהורסים כל חלקה טובה במועדון, לא מספיק לקפוץ ולשיר , צריך לא לגרום נזקים כלכלים למועדון,לשמור על שקט סביב המועדון, לתת לנהל, ולאפשר מציאת רוכש ושלא ישתו לו את הדם , להתייחס למשקיעם בכבוד הראוי !(אלא אם מישהו משער 4-5 ישלוף 50 מיליון ₪ )בקיצור להיפטר מהחוליגנים והפואדים ביוזמת האוהדים השפויים ,כל אלה ששתו לטביב ואשתו לחגג' ומשפחתו ועכשיו לרמון את הדם צריכים לבוא בטענות רק לעצמם !!
נשר  |  04.02.15