אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חיים רמון בדרך החוצה מהפועל ת"א צילום: אורן אהרוני

חיים רמון בדרך החוצה מהפועל ת"א

זעזוע נוסף אצל האדומים: מחזיק זכויות הניהול החליט להיפרד מתפקידו ולהעביר את הסמכויות לעמותת האוהדים, שתנהל את הקבוצה עד למציאת רוכש. המהלך עשוי להתבצע כבר ב-24 השעות הקרובות. הבורר קבע: רמון ייאלץ לשלם לטביב חמישה מיליון שקלים

04.02.2015, 14:22 | ynet

יממה אחרי המעבר של גילי ורמוט למכבי תל אביב, גם הבעלים חיים רמון בדרך לעזוב את הפועל תל אביב, מהלך שעשוי לקרות כבר ב-24 השעות הקרובות.

קראו עוד בכלכליסט

חיים רמון והמנכ"ל של הפועל תל אביב, אמיר לובין. משבר מנהיגותי, צילום: אורן אהרוני, Ynet חיים רמון והמנכ"ל של הפועל תל אביב, אמיר לובין. משבר מנהיגותי | צילום: אורן אהרוני, Ynet חיים רמון והמנכ"ל של הפועל תל אביב, אמיר לובין. משבר מנהיגותי, צילום: אורן אהרוני, Ynet

המגמה היא שרמון יעזוב את הקבוצה וימשיך להיות אחראי על הערבויות שעל שמו, כאשר עד למציאת רוכש מי שתנהל את המעדון תהיה עמותת האוהדים, דרך קבוצת ניהול שתקים. 

במידה שעמותת האוהדים תקבל על עצמה את ניהול המועדון היא תצטרך להתמודד מול הלוואות ארוכות טווח בסך 13 מיליון שקל לבנקים השונים. כמו כן, ייעשה ניסיון לשכנע את בעלי המניות, שתרמו יחדיו שישה מליון שקלים, להגדיר זאת כתרומה ולא לקבל החזר, כפי שהיו אמורים לקבל במידה שהקבוצה הייתה נרכשת. ועד המנהל של עמותת "האדומים" יתכנס הערב ב-20:30 לישיבה דחופה לנוכח ההתפתחויות האחרונות במועדון. 

רמון שקל תקופה ארוכה לעזוב את המועדון ולאחר שלא מצא רוכש, יחד עם הלחצים מכיוון העמותה שיעזוב את הקבוצה, והשיא עם העברת ורמוט ליריבה העירונית, התקבלה אצלו ההחלטה להיפרד מתפקידו כמחזיק זכויות הניהול. 

בצהריים התקבל פסק הבורר בין אלי טביב לרמון, שייאלץ לשלם לבעלים של בית"ר ירושלים 5 מיליון שקלים. השניים היו בסכסוך משפטי מאז עזב טביב את הפועל ת"א, והיום נקבע כי רמון ייאלץ להעביר את הסכום.

רמון עצמו התראיין בגלי צה"ל ואמר: "אני רוצה להתפטר מזמן ואפילו התפטרתי בתחילת העונה. העברתי את הזכויות לעידו חג'ג', אבל אותם בריונים - שקוראים לעצמם אוהדים - איימו עליו, צעקו עליו והורו לו לעזוב. נאלצתי לחזור. ביקשתי גם בשבוע שעבר מהעמותה הזו לקחת את זכויות הניהול. האנשים שם סירבו ואמרו שהם לא מסוגלים. אני מוכן לעשות חפיפה בכל רגע ובכל שעה מ-24 שעות היממה למי שיבוא. תשו כוחותיי מלהביא עוד כסף. אם אני עוזב, אז הפועל תתרסק. אני מקווה שיבוא מישהו שבאמת אוהב את הפועל ולא רק אומר את זה".

על ההכנסות מעסקת ורמוט אמר רמון: "נכנס לקופה קרוב למיליון יורו במזומן וערך של שחקנים בגובה 200 אלף יורו. כל מי שרצתה את ורמוט עד עכשיו הציעה חצי ממה שמכבי הציעה, הוא עלה עד עכשיו למועדון בשנתיים וחצי 10 מיליון שקלים, זה חלק גדול מהגירעון של הפועל. כל התרומות שהגיעו למועדון עד עכשיו היו בקושי 5-6 מיליון שקלים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות